تولد ۵ قلوها در مشهد+عکس

عنوان

خانم غلامی ۲۳ ساله ساکن مشهد در دومین زایمان خود ظهر یکشنبه بیست و سوم فروردین در بیمارستان تخصصی زنان حضرت‌ام البنین(س) مشهد ۵ قلو به دنیا آورد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دکتر معصومه میرتیموری پزشک معالج مادر پنج قلوها در جمع خبرنگاران گفت: بارداری این مادر 23 ساله که در هفته 32 بارداری به اورژانس مراجعه کرده است، به طور طبیعی بوده و حداقل وزن نوزادان، حدود 1 کیلو و 160 گرم و حداکثر وزن نوزادان، حدود 1 کیلو و 570 گرم بوده است و در معاینه متخصص اطفال، وضعیت نوزادان نرمال ، و پنج نوزاد این مادر هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان این بیمارستان تحت نظر هستند.گفتنی است این زن خانه دار بوده و پیش از این دارای یک فرزند پسر 4ساله بوده است.

گفتنی است، با دستور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، آستان قدس رضوی هزینه های بیمارستان پنج قلوهای مشهدی که در بیمارستان ام البنین مشهد متولد شدند  را تقبل کرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین