رئال روز به روز در حال بهتر شدن است و من به این تیم بسیار امیدوار هستم

زیدان: همه ما نگران آسیب دیدگی رونالدو هستیم

لیگ اروپا

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: رونالدو تنها یک دقیقه بعد از بازی خواستار مشخص شدن آسیب دیدگی‌اش بود و همه ما نگران هستیم اما هنوز چیزی مشخص نیست.

به گزارش «نسیم آنلاین»، زین‌الدین زیدان سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر ویارئال گفت: خوشبختانه نتایج خوب ما ادامه دارد. بازیکنان رئال از همان دقیقه نخست تا پایان تلاش کردند و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند. در کارهای دفاعی بسیار خوب بازی کردیم. از عملکرد همه بازیکنان رضایت دارم و براین باور هستم که شایسته این پیروزی بودیم.
او ادامه داد: در اختیار داشتن این همه بازیکنان خوب نعمت بزرگی است. برابر تیم بسیار پیچیده ای بازی کردیم. اگر بتوانیم در همه دیدارها با این عملکرد خوب در خط دفاعی و حمله بازی کنیم بدون شک موفقیت های زیادی را به دست خواهیم آورد. در این دیدار لحظات سختی هم داشتیم اما در کل از عملکرد بازیکنان رضایت دارم و براین باورم که وظیفه خود را به خوبی در میدان انجام دادند. رئال روز به روز در حال بهتر شدن است و من به این تیم بسیار امیدوار هستم.
زیدان درباره کریم بنزما گفت: بنزما چند هفته ای است که خوب بازی می کند. او هم گل می زند و هم پاس گل می دهد. بنزما در فضا سازی برای دیگر بازیکنان بسیار خوب کار می کند. او در دیدار امشب هم بسیار خوب بازی کرد و رئال به این بازیکن نیاز دارد.
سرمربی رئال مادرید در پایان سخنان خود درباره آسیب دیدگی رونالدو هم گفت: او کمی قبل از بازی احساس درد کرد و همین او را بسیار ناراحت کرد. نگران وضعیت رونالدو هستم. باید ببینیم که نتیجه آزمایشات چه می شود. رونالدو تنها یک دقیقه بعد از بازی خواستار مشخص شدن آسیب دیدگی اش بود. همه ما نگران هستیم اما هنوز چیزی مشخص نیست.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین