توسط رسانه صهیونیستی صورت گرفت:

تحریف سخنان وزیر اطلاعات درباره پیشنهاد ایران به اسد

34

یک سایت صهیونیستی با تحریف مصاحبه محمود علوی مدعی شد ایران به بشار اسد و خانواده وی پیشنهاد پناهندگی داده است.

گروه بین الملل «نسیم آنلاین»- محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران امروز (شنبه) مصاحبه ای با رسانه لبنانی المیادین داشته است. وی در این گفتگو در پاسخ به سوالی حس وطن دوستی و پای بندی اسد به کشورش را این گونه ترسیم می کند:

محمود علوی وزیر دفاع ایران به شبکه المیادین گفته که سردار سلیمانی به بشار اسد پیشنهاد کرده که خانواده خود را به ایران منتقل کند، اما وی این پیشنهاد را رد کرد.

علوی گفت: بشار اسد در رد پیشنهاد سردار سلیمانی گفته که خانواده من مانند "بقیه خانواده های سوری هستند و در دمشق باقی خواهند ماند."

وزیر اطلاعات ایران تاکید کرد که "توطئه علیه سوریه" زمانی آغاز شد که دمشق در جنگ 33 روزه اسرائیل علیه لبنان در سال2006، در کنار حزب الله لبنان قرار گرفت.

علوی افزود: اگر ایران در سوریه و عراق با تروریست ها مقابله نمی کرد، می بایستی در استان های ایران در غرب این کشور با آنها مبارزه می کرد.

وی گفت: الرقه سوریه یکی از مناطقی است که تروریست‎ها قصد داشتند از آنجا علیه ایران توطئه کنند. داعش چندین بار تلاش کرد گروه های تروریستی را به ایران بفرستد.

وزیر اطلاعات ایران همچنین به دستگیری و کشته شدن عناصر "گروه های تروریستی اعزام شده به ایران" اشاره کرد و گفت: برخی از این گروه ها در دوره انتخابات نجلس اخیر ایران هدف قرار گرفتند و علاوه بر آن یک کارگاه بزرگ ساخت مواد منفجره کشف شد.

وی درباره ارتباط تهران با همپیمانان خود تاکید کرد که کشورش به شدت از همپیمانان خود حمایت می کند و همپیمانان ما اکنون قوی از هر زمان دیگری هستند و هز روز به پیروزی دست می یابند.

این در حالیست که اظهارات وی مورد تحریف رسانه های اسرائیلی قرار می گیرند. این رسانه ها مدعی شدند ایران به رئیس جمهور سوریه پیشنهاد پناهندگی داده است اما وی پیشنهاد ایران را رد کرده است.

شبکه خبری آی۲۴نیوز، که یک رسانه صهیونیستی و مالک آن نیز یک تاجر فرانسوی- اسرائیلی است، در این باره نوشت: محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران در گفتگو با المیادین لبنان گفته است که ایران به بشار اسد و خانواده وی پیشنهاد پناهندگی دراین کشور داده تا دورادور به مدیریت امور سوریه بپردازد.

این شبکه با تحریف سخنان وزیر اطلاعات ایران افزود که پیشنهاد ایران به واسطه یکی از افسران بلندپایه سپاه قدس به بشار اسد اعلام شده اما وی نپذیرفت است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین