حضرتی در جمع خبرنگاران:

تلاش ما ریاست عارف در مجلس دهم است

الیاس حضرتی، مدیرمسئول روزنامه اعتماد در غرفه خبرگزاری «نسیم» در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به اینکه آیا ریاست عارف برای مجلس قطعی است؟ گفت: تلاش و برنامه ما ریاست آقای عارف است، اما مجلس محل انتخاب دموکراتیک است که با انتخاب هر کدام از نمایندگان، رئیس مجلس آینده مشخص می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از باشگاه خبرنگاران تسنیم "پویا"، الیاس حضرتی منتخب مردم تهران در مجلس دهم شورای اسلامی صبح امروز در مراسم ترحیم والده معاون رئیس‌جمهور، در رابطه با اقتصاد مقاومتی و نگرانی‌های برجام، گفت: تمام هم و غم ما در مجلس آینده باید حل مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی باشد.

وی ادامه داد: همان‌طور که مقام معظم رهبری به درستی امسال را نامگذاری کردند و مکرراً در موضوع اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تأکید داشتند، لازم است مهمترین برنامه نمایندگان مجلس وضعیت وخیم اقتصادی کشور باشد.

منتخب مردم تهران در مجلس دهم افزود: موضوع بعدی ما نظارت دقیق با چشم نگران برای اجرایی شدن برجام و تعهداتی که طرف مقابل به ما دادند است و ما لحظه به لحظه این روند را نظارت خواهیم کرد.

حضرتی با اشاره به بلوکه شدن دو میلیارد دلار ایران توسط آمریکا خاطرنشان کرد: آنچه که در حال حاضر برای کشور مهم است دست درازی آمریکا به اموال و دارایی‌های ایران بوده که این دزدی آشکار به شمار می‌رود و دولت باید از تمام ابزار و امکانات خود در جهت برگرداندن این پول و احقاق حقوق ملت ایران استفاده کند.

نماینده منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به اینکه آیا ریاست عارف برای مجلس قطعی است؟ گفت: تلاش و برنامه ما ریاست آقای عارف است، اما مجلس محل انتخاب دموکراتیک است که با انتخاب هر کدام از نمایندگان، رئیس مجلس آینده مشخص می‌شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین