با بررسی‌های فدراسیون جهانی تیراندازی،

ایران موفق‌ترین فدراسیون تیراندازی جهان شد

 تیراندازی

در نشست اخیر کارشناسان تیراندازی جهان، بر طبق شاخص‌ها و تحلیل‌ها از عملکرد فدراسیون‌ها و تیراندازان جهان، فدراسیون تیراندازی ایران به عنوان موفق‌ترین فدراسیون معرفی شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط‌ عمومی فدراسیون تیراندازی، ریاست فدراسیون جهانی تیراندازی، با ارسال تقدیر نامه‌ای از روند مثبت، طراحی و برنامه‌ریزی نتیجه بخش و مدیریت کاردان تیراندازی ایران تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود مسیر موفق تیراندازی ایران سرمشق سایر کشورهای جهان نیز باشد.
در متن تقدیر نامه آمده است: "با ابراز خرسندی به استحضار می‌رساند که تحلیل‌های اخیر کارشناسان خبره نشان می‌دهد فدراسیون تیراندازی ایران روند مثبتی داشته که نتایج بسیار خوب، رتبه‌بندی تیراندازان ایران، تسخیر رکوردهای جهانی، برگزاری سمینارهای موفق بین‌المللی و پروژه‌های آموزشی که توسط فدراسیون ایران در چند سال اخیر انجام شد تصدیق این امر است.
تمامی این موفقیت‌های برجسته نتیجه یک طراحی و برنامه‌ریزی نتیجه بخش، مدیریت کاردان و صحیح و تیم فوق‌العاده با انگیزه می‌باشد.
اینجانب از این فرصت استفاده می‌نمایم از فدراسیون تیراندازی جمهوری اسلامی ایران و به ویژه از ریاست محترم آن آقای دکتر سیدمهدی هاشمی به دلیل نتایج قابل توجه و مسیر موفق آن که می‌تواند سرمشق سایر کشورهای جهان باشد تشکر کنم.
به امید موفقیت‌های بیشتر و چشمگیرتر در آینده و با آرزوی بهترین‌ها برای فدراسیون تیراندازی ایران."
گفتنی است در این نشست با بررسی و ارزیابی عملکرد تیراندازان در سال گذشته و ارائه گزارش حضوری سیدمهدی هاشمی، رئیس فدراسیون تیراندازی ایران و نیز پاسخگویی ایشان به سوالات، اعضا پس از جمع‌بندی گزارشات، ایران را به عنوان موفق‌ترین فدراسیون معرفی کردند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین