زاهدی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

نتیجه انتخابات به نفع نیروهای ارزشی و ولایت‌مدار بود/ می‌خواهیم همه نیروهای ارزشی زیر چتر فراکسیون باشند

محمدمهدی زاهدی

عضو کمیته موقت هفت نفره اصولگرایان با بیان اینکه از نظر سیاسی نتیجه انتخابات به نفع نیروهای موسوم به ارزشی و ولایت‌مدار بود گفت: می‌خواهیم اسمی برای فراکسیون انتخاب کنیم که بتوانیم چتر جریان ارزشی و ولایت‌مداری را گسترده‌تر کنیم به جای اینکه صرفاً به سراغ افرادی برویم که در لیست جریان اصولگرایی بودند.

محمد مهدی زاهدی عضو کمیته موقت هفت نفره اصولگرایان در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، در خصوص ارزیابی وی از نتایج انتخابات مجلس دهم با بیان اینکه برآورد ما از مرحله اول و مرحله دوم این است که خوشبختانه نیروهایی که می‌توانند در یک فراکسیون غیر از اصلاح طلبان قرار بگیرند اکثریت بسیار خوبی را خواهند داشت گفت: این نیروها به فضل الهی می‌توانند با تشکیل فراکسیونی قوی، تأثیرگذاری جدی در مجلس داشته باشند که از نمونه این تاثیرگذاری برای انتخاب رئیس مجلس و همچنین ارائه موضوعات به کمیسیون‌ها است.

زاهدی با بیان اینکه حتماً فراکسیونی تشکیل می‌دهیم گفت: البته من راجع به اسم صحبت نمی‌کنم ولی حتماً عزیزان اصلاح طلب و اعتدالی فراکسیونی را تشکیل می‌دهند و ممکن است برخی از کسانی که در لیست اعتدال بودند به فراکسیون اصلاح‌طلبان بروند و برخی دیگر نیز به فراکسیون‌های دیگر بپیوندند.

وی در خصوص ارزیابی خود از نتیجه انتخابات با بیان اینکه اگر بخواهیم درباره کل انتخابات بگوییم پیروز آن مردم عزیز کشورمان هستند که حضور خوبی در مرحله اول و هم مرحله دوم داشتند گفت: ولی از نظر پیروزی گروه‌های سیاسی سر جمع نتیجه انتخابات به نفع نیروهای موسوم به ارزشی و ولایت‌مدار بود.

عضو کمیته موقت هفت نفره اصولگرایان با بیان اینکه امیدواریم هفته آینده فراکسیون تشکیل شود گفت: بهتر است اول هیئت رئیسه فراکسیون انتخاب شود و آنها برنامه‌ریزی کنند که به اطلاع اعضای فراکسیون خواهد رسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حمایت دولت از لاریجانی تغییری در تصمیم فراکسیون برای انتخاب رئیس مجلس خواهد داشت یا نه گفت: ما اصلاً نگاه نمی‌کنیم که در بیرون چه کسی یا چه اشخاص حقیقی و حقوقی از چه کسی حمایت می‌کنند، برای ما خواست فراکسیون مهم است و هر کسی که از دل فراکسیون بیرون آمد یقینا ما به عنوان اعضای فراکسیون از آن حمایت می‌کنیم.

زاهدی در پاسخ به سوالی در خصوص اسم فراکسیون با بیان اینکه ما در مورد اسم فراکسیون هنوز به نتیجه نرسیدیم گفت: هنوز داریم در مورد اسم هم رایزنی می‌کنیم که اسم مناسبی را انتخاب کنیم تا بتوانیم چتر جریان ارزشی و ولایت‌مداری را گسترده‌تر کنیم به جای اینکه صرفاً به سراغ افرادی برویم که در لیست جریان اصولگرایی بودند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین