به بهانه تجدید میثاق خانواده بزرگ هلال احمر با آرمان های امام(ره)/

داوطلبان هلال احمر سنگ تمام گذاشتند

داوطلبان هلال احمر

حضور چشمگیر داوطلبان جمعیت هلال احمر در مراسم تجدید بعیت خانواده بزرگ هلا احمر با آرمان های امام (ره)پرشور بود.

به گزارش خبرنگار «نسیم آنلاین»، روز گذشته (چهارشنبه) خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر متشکل از داوطلبان؛ جوانان؛ امدادگران و مدیران ارشد این نهاد به مناسبت هفته هلال احمر باحضور در حرم مطهر رهبر فقید انقلاب اسلامی بار دیگر با آرمان‌های ایشان و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.

از نکات قابل توجه در مراسم روز گذشته حضور متحد الشکل داوطلبان جمعیت هلال احمر با لباس‌های سازمان داوطلبان بود، به طوریکه بخش گسترده هلال احمری‌ها را امروز در حرم مطهر امام خمینی (ره) داوطلبان تشکیل داده بودند.

داوطلبان هلال احمر جملگی با کاورهای متحد الشکل با سازماندهی مناسب از سوی سازمان داوطلبان با شوق و اشتیاق فراوانی از اوایل صبح با حضور در مرقد مطهر امام (ره) برای آغاز مراسم و تجدید پیمان با بینانگذار انقلاب اسلامی لحظه شماری می‌کردند.

اعضای جوان جمعیت هلال احمر نیز بخش دیگری از خانواده بزرگ هلال احمر حاظر در حرم امام (ره) را تشکیل می‌دادند.

حضور داوطلبان هلال احمر به حدی قابل توجه بود که حجت الاسلام و المسلیمن سید حسن خمینی در بخشی از سخنان خود به آن اشاره، حضور داوطلبان هلال احمر را ارزنده توصیف کرد و برگرفته از اهمیت کار داوطلبی در هلال احمر دانست.

مدیران سازمان داوطلبان نیز با چفیه‌های منقش به تصویر مقام معظم رهبری در این مراسم حضور پیدا کرده بودند. ساماندهی و نظم حاکم در مراسم از دیگر نکات مهم محسوب می‌شد که نشان از برنامه ریزی صحیح از سوی روابط عمومی جمعیت هلال احمر داشت.

حضور مدیران ارشد جمعیت هلال احمر بر سر مزار شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های آن‌ها از نکات قابل توجه برنامه روز گذشته محسوب می‌شد.

هلال احمری‌ها هنگام قرائت پیمان نامه خانواده بزرگ هلال احمر با آرمان‌های امام راحل (ره) که بر تبعیت محض از ولی فقیه و حرکت در مسیر منویات مقام معظم رهبری تاکید شده بود جملگی با سر دادن شعارهای انقلابی وقاداری خود را نسبت به رهبر عزیز انقلاب ابراز داشتند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین