اظهارات عجیب نماینده اصلاح طلب مجلس:

علیرضا محجوب: تحویل مسکن مهر برای مردم خطرناک است!/ به دولتمردان گفتم مسکن مهر را تحویل ندهند

 محجوب

در حالی سه شنبه هفته جاری برای بار سوم تحویل واحدهای مسکن مهر به تعویق افتاد که یکی از نماینده اصلاح طلب مجلس دهم مدعی شد تحویل واحدهای مسکن مهر برای مردم خطرناک است.

به گزاش «نسیم آنلاین»، حدود دو سال از تاکید مقامات عالی نظام در خصوص تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر حدود می‌گذرد، اما در این مدت اتفاق امیدوارکننده‌ای برای این پروژه روی نداده است.

از شهریور سال 93 تاکنون تنها این متقاضیان بوده‌اند که به واسطه برخی سخنان تامل‌برانگیز از جمله "مسکن مهر مزخرف" یا "طرح خانمان‌برانداز" بیش از پیش برای تحویل واحدهای خود ناامید شده‌اند.

یکی از مسائلی که این ناامیدی به دولت تدبیر و امید را تشدید کرده، خلف وعده‌های تحویل واحدهای مسکن مهر است که در آخرین نمونه برای 4500 واحد شهر پردیس روی داد. قرار بود صبح روز سه شنبه پس از چند بار خلف وعده، این واحدها با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی (مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران) افتتاح شود.

اما این برنامه در نهایت به دلیل آنچه آماده نبودن زیرساخت‌های خدماتی اعلام شد برای بار سوم به تعویق افتاد. در ساعاتی که دو عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران در بین برجهای ناکام مسکن مهر کوزو قدم می‌زدند، شماری از متقاضیان مسکن مهر مقابل ساختمان مجلس تجمع کرده و خواستار پیگیری موضوع خلف وعده دولت درباره تحویل واحدها شدند.

 محجوب عضو اصلاح‌طلب مجلس دهم یکی از نمایندگانی بود که در این جمع حاضر شد. وی به متقاضیان گفت:‌ «مسکن مهر را بالای کوه‌ها ساخته‌اند و هزار مشکل پیدا می‌کند و متقاضیان مسکن مهر -پس از تحویل این واحدها- دعا می‌کنند ای کاش -همچنان- مستاجر می‌ماندند!

وی یادآور شد:‌زمانی که شروع کردن به تحویل -واحدهای مسکن مهر- زنگ زدم و گفتم آقایان این کار را متوقف کنید.

وی ادامه داد: درباره جایی صحبت می‌کنیم که ظرفیت محدودی دارد و تحویل واحدهای مسکن مهر برای مردم خطر ایجاد می‌کند

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین