تمهیدات ترافیکی نیمه شعبان در مسجد جمکران اعلام شد

مسجد جمکران

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا تمهیدات ترافیکی مراسم نیمه شعبان در شهر قم و مسجد مقدس جمکران را اعلام کرد. امسال ایستگاه‌ها و پارکینگ‌های ویژه‌ای برای خودروهای شخصی در نظر گرفته شده است که پس از هماهنگی‌های نهایی در طول مسیرها اطلاع رسانی می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، به نقل از سایت پلیس،‌ سرهنگ علیرضا جهانگیری با اشاره به تمهیدات ترافیکی مراسم نیمه شعبان در قم و جمکران اظهار داشت: همانند سالهای گذشته تمهیدات ترافیکی در اطراف مسجد مقدس جمکران اجرا می شود. امسال ایستگاه ها و پارکینگ های ویژه ای برای خودروهای شخصی در نظر گرفته شده است که پس از هماهنگی های نهایی در طول مسیرها اطلاع رسانی می شود.

وی با بیان اینکه وضعیت راههای منتهی به جمکران بهتر شده است، تاکید کرد: با بهره برداری بزرگراه پیامبر اعظم(ص) از قم به جمکران خوشبختانه امسال به نظر می رسد ترافیک کمتری را در اطراف مسجد شاهد باشیم.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا با بیان اینکه پارکینگ های کافی برای مسجد در نظر گرفته شده است، افزود: از زائران می خواهیم ضمن همکاری با پلیس حتما خودروهای خود را داخل پارکینگ های پیش بینی شده پارک کرده واز اشغال مسیرهای تردد خودروها خوداری کنند. در صورت پارک در کنار خیابانهای منتهی به مسجد مقدس جمکران ماموران مجبور به جابجایی خودرو می شوند.

جهانگیری ادامه داد: به زائران این اطمینان را می دهیم که امسال به تعداد کافی پارکینیگ برای پارک خودروهای شخصی وجود دارد. ضمن اینکه روشنایی پارکینگ ها تامین شده و با دوربین های مدار بسته رفت و آمدها کنترل می شود. با رفع ایرادات فکر می کنیم امسال مشکلات به حداقل ممکن برسد و زائران بتوانند به راحتی از این فضای معنوی استفاده کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین