مصطفایی به «نسیم آنلاین» خبر داد:

ویزیت داوطلبانه ۶۰ مادر و کودک توسط کاروان سلامت

طرح جهادی ویزیت رایگان

مشاور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از اعزام کاروان سلامت داوطلبان به سکونتگاه‌های حاشیه شهرستان شهریار خبر داد و افزود: ۶۰ مادر و کودک از خدمات متنوع و رایگان این کاروان بهره‌مند شدند.

تایماز مصطفایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نسیم آنلاین ادامه داد: این کاروان که به مناسبت هفته هلال‌احمر و با مشارکت موسسه مهر آفرین اعزام‌شده است، توانسته خدمات گسترده‌ای را در راستای درزمینهٔ مددکاری اجتماعی، توانمندسازی زنان، مهارت‌آموزی زندگی، آزمون سلامت و خدمات مامایی و روان‌شناسی ارائه کند.

وی اضافه کرد: همچنین در راستای اجرای برنامه ملی پنجره‌های امید، از ۷ ماه گذشته تاکنون با پشتیبانی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر و همکاری معاونت داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهریار، دفتر موسسه مهر آفرین دایر شده است و نسبت به شناسایی نیازمندان واقعی و تشکیل پرونده مددجویی برای آن‌ها اقدام شده است که قرار است مشابه همین کار در منطقه خط ۴ حصارک استان البرز نیز در آینده‌ای نزدیک صورت گیرد.

بنا به گفته مشاور رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، اطلاع‌رسانی و فراخوان برای بهره‌مندی از خدمات کاروان سلامت فوق، از چندی پیش توسط مددکاران داوطلب انجام‌شده بود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین