استاندار تهران:

قرار نیست برجام مشکل عالم اسلام را حل کند/خیلی اتفاقات خوب در دولت یازدهم هنوز اطلاع‌رسانی نشده

سیدحسین هاشمی، استاندار تهران در غرفه خبرگزاری نسیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

سیدحسین هاشمی با اشاره به موضوع برجام گفت:‌ متاسفانه برجام خیلی سیاسی شده است درحالیکه به موفقیت در محدوده خود دست یافت و قرار نیست برجام مشکل عالم اسلام را حل کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران  سیدحسین هاشمی در نشست مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان تهران که با حضور مسئولان روابط عمومی دستگاه های استان برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت امام زمان (عج)، فرارسیدن هفته جوان را نیز تبریک گفت و اظهارداشت: به جوانان توصیه می‌کنم تا همواره احترام بزرگان به ویژه معلمان و اساتید را در همه مراحل زندگی حفظ کنند.

وی افزود: خط کشی‌های سیاسی موجب شده است تا به بزرگان خود کم لطفی کنیم در حالیکه این بزرگان و اساتید از افتخارات ما هستند.

استاندار تهران در ادامه سخنانش با اشاره به شکل گیری شورای هماهنگی روابط عمومی ها گفت:‌ ایجاد این شورا در استان تهران از زمان شکل گیری تا کنون اهمیت زیادی دارد.

استاندار تهران افزود:‌ فعالیت شورای روابط عمومی‌ها نشان می‌دهد که نسبت به گذشته منحنی رو به رشدی را گذرانده اما با اهداف اصلی هنوز فاصله دارد.

هاشمی با بیان اینکه دولت انتظار دارد تا عملکردها از سوی روابط عمومی ها با زبانی قابل درک برای عموم مردم منعکس شود تصریح کرد: نباید مسایل کاذب و خلاف را منعکس کنیم و خیلی اتفاقات خوبی در دولت یازدهم رخ داده که هنوز برای مردم اطلاع‌رسانی نشده است.

استاندار تهران ادامه داد:‌ مردم باید بدانند اداره کشور با نفت بشکه ای کمتر از 30 دلار بدون استقراض از بانک مرکزی ارزشمند است.

وی افزود: ‌استان تهران در آگاهی رسانی عملکرد دستگاه ها باید پیشتاز و الگوی کشوری باشد.

استاندار تهران در بخش دیگری از سخنانش به نقش مهم رسانه ها و فضای مجازی اشاره کرد و گفت:‌ فضای مجازی به خصوص در انتخابات تاثیر زیادی در حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای داشت.

هاشمی همچنین اطلاع رسانی اقدامات در حوزه نفت، گاز و حفظ تجهیزات برق با وجود عمر بالا را از سوی روابط عمومی و رسانه ها مهم برشمرد و تصریح کرد:‌ خروج از اقتصاد تک محصولی و وابستگی به نفت که از ابتدای انقلاب مطرح بود در دولت یازدهم به کمتر از 25 درصد رسیده است که قابل توجه است.

استاندار تهران در ادامه سخنانش به موضوع برجام اشاره کرد و گفت:‌ متاسفانه برجام خیلی سیاسی شده است درحالیکه به موفقیت در محدوده خود دست یافت و قرار نیست برجام مشکل عالم اسلام را حل کند.

هاشمی ادامه داد:‌ موضوع توافق هسته ای ایران به اندازه ای مهم است که در انتخابات حزبی آمریکا مورد توجه است.

استاندار تهران به انتخابات هفتم اسفندماه به عنوان افتخار مهمی برای نظام اشاره کرد و گفت: هوشیاری نیروهای انتظامی، سپاه،نیروهای امنیتی و ملت ایران موجب شد تا انتخاباتی با آرامش کامل را تجربه کنیم.

وی در بخش پایانی سخنانش اطلاع رسانی اقدامات تاثیرگذار دستگاه ها از سوی روابط عمومی ها را مهم دانست و گفت: آگاهی بخشی جامعه موجب می شود تا نمایش توان واقعی نظام در بخش های مختلف محقق شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین