واکنش مولاوردی درباره متولی آسیب‌های اجتماعی دختران

 شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده

در حالی که به گفته معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بر اساس تصمیم شورای اجتماعی کشور این وزارتخانه متولی اصلی آسیب‌های اجتماعی دختران است، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده می‌گوید که چنین تصمیمی در این شورا نهایی نشده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، شهیندخت مولاوردی افرود: قرار است برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تقسیم کار ملی انجام شود. در این جهت محورهایی نهایی شده ولی هنوز ابلاغ نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به اشراف بیشتر معاونت امور زنان به مسایل دختران آیا بهتر نیست که این معاونت متولی آسیب‌های اجتماعی دختران باشد، گفت: 22 دستگاه متولی رفع آسیب‌های اجتماعی در کشورهستند و معاونت امور زنان نیز باید در پروسه رفع آسیب‌ها علاوه بر پیگیری دخالت داشته باشد.

لازم به ذکر است، پیش از این محمدرضا رستمی، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن اشاره به انتخاب این وزارت خانه به عنوان متولی اصلی آسیب‌های اجتماعی دختران جوان از تشکیل کمیته‌ای در این زمینه خبر داده بود.

منبع:ایسنا

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین