یکطرفه‌ شدن محور هراز و کرج- چالوس از بعدازظهر امروز

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه شعبان+جزئیات

عنوان

مرکز مدیریت راه های کشور برخی ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد؛ بر اساس این گزارش، در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به ‌روال عادی درجریان است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مرکز مدیریت راه های کشور روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌ روال عادی درجریان است.

بر اساس این گزارش در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک هزار و 657 ترددشمار فعال درمحورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل سه دهم درصد کاهش را نشان می‌دهد؛ اوج تردد بین ساعت‌های 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت‌های 4 تا 5 صبح انجام شده است که مردم با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

آزادراه کرج- تهران، آزادراه قزوین-کرج و آزادراه کرج-قزوین محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته بودند.

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات نیمه شعبان 1395

بر اساس این گزارش، از تاریخ 29 اردیبهشت ماه تا سوم خرداد ماه 95 تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت دو بامداد روز دوشنبه از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران-سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج- چالوس و بالعکس ممنوع است؛ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 امروز (یکشنبه) تا ساعت دو بامداد فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 و 30 دقیقه امروز تا ساعت دو بامداد فردا از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (محدوده دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

در محور هراز، تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع می باشد و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت امروز تا ساعت هشت دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 13 روز یکشنبه تا ساعت سه بامداد روز دوشنبه ازرودهن به آب اسک ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه ازساعت 15 روز یکشنبه تا ساعت سه بامداد روز دوشنبه از آب اسک تا رودهن (محدوده مشا) به صورت یکطرفه خواهد بود.

در محور فیروز کوه، تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت روز یکشنبه تا ساعت هشت روز دوشنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است؛ تردد کلیه کامیونها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت روز یکشنبه تا ساعت هشت روز دوشنبه از تهران به قائم شهر وبالعکس ممنوع می باشد.

در محور قدیم رشت– قزوین و محور اردبیل– آستارا و بالعکس، تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روز یکشنبه از رشت به قزوین و اردبیل به آستارا ممنوع است.

در محور فاروج – شیروان– بجنورد– چمن بید و محور چمن بید – جنگل گلستان و بالعکس، تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 امروز (یکشنبه) ممنوع است.

منبع: ایرنا

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین