سخنگوی دانشجویان بورسیه اعلام کرد؛

دانشجویان بورسیه صبح امروز علیه منتخب لیست امید در تهران شکایت کردند

محمود صادقی

حسینی با بیان اینکه دانشجویان بورسیه اکاذیب گفته شده توسط آقای صادقی منتخب تهران را فتنه جویانه دانسته و دروغ وی را از طریق مراجع قانونی مخصوصاً در بحث اعتبارنامه مجلس پیگیری خواهند کرد گفت: دانشجویان بورسیه امروز صبح در دادسرای تهران به دلیل تهمت و افترا و توهین برعلیه صادقی شکایت کردند.

سید مجتبی حسینی سخنگو و نماینده دانشجویان بورسیه وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، در واکنش به اظهار نظر محمود صادقی منتخب مردم تهران از لیست امید که اعلام کرده بود "تمام 3 هزار و 700 و خرده‌ای بورس خلاف قانون بوده است" با بیان اینکه اظهارات غیرمنطقی و غیراخلاقی یک استاد علم حقوق که هنوز از اصول بنیادین علم حقوق اطلاعات جامع و کاملی ندارد جای بسی تامل است گفت: چگونه است که در حالی که هنوز دادگاهی تشکیل نشده و حکمی صادر نشده بیش از 4 هزار نفر از نخبگان علمی کشور را محکوم به غیرقانونی بودن می‌نمایند؛ تعریف شما از قانون دیکتاتوری، ظلم و ستم است.

حسینی با اشاره به اینکه ایجاد فضای سیاسی مسموم برای جامعه علمی کشور گفت: شما فقط همواره در صدد افزایش فشارهای روحی و روانی به دانشجویان می‌باشید.

وی خاطب به صادقی گفت: جرم این دانشجویان بورسیه چیست که به موجب آن آنها را انگشت‌نما نموده‌اید و هر از چند گاهی هر یک از افراد با اطاق فکر سیاسی اصلاح‌طلبان بنا به اقتضائات زمان تهمتی را به این دانشجویان بورسیه وارد می‌کنند.

نماینده دانشجویان بورسیه با بیان اینکه دانشجویان بورسیه اکاذیب گفته شده توسط آقای محمود صادقی منتخب تهران را فتنه جویانه دانسته و دروغ وی را از طریق مراجع قانونی مخصوصاً در بحث اعتبارنامه مجلس پیگیری خواهند کرد گفت: مجلس شورای اسلامی باید جایی برای دفاع از حقوق شهروندی باشد.

وی در پایان اعلام کرد: همچنین دانشجویان بورسیه و خانواده آنان امروز صبح در دادسرای تهران به دلیل تهمت و افترا و توهین برعلیه صادقی شکایت کردند.

ارسال نظر

  • یک شهروند پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۵:۳۳:۵۳
    پاسخ 0 |

    بابا اینا لیدرشان در مباحثه قهر می کند دیگه از بقیه چه انتظاری دارید

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین