بدون هواداران نمی‌توانستیم این عنوان را فتح کنیم

رونالدو: می‌دانستم که گل قهرمانی را به ثمر خواهم رساند

 رئال‌مادرید - اتلتیکومادرید

مهاجم رئال‌مادرید گفت: من تصوری داشتم و می‌دانستم که گل قهرمانی را به ثمر خواهم رساند و از زیدان خواستم که اجازه دهد آخرین ضربه پنالتی را بزنم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، کریستیانو رونالدو پس از قهرمانی رئال‌مادرید در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: احساس شادی بسیار زیادی می‌کنم و  خیلی خوشحالم که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدیم. در این نوع بازی‌ها شرایط همیشه همینطور است اما تیم خیلی خوب کار کرد. می‌خواهم این قهرمانی را با هواداران و تمام کسانی که از رئال مادرید حمایت کردند تقسیم کنم. این فینال برای خانواده من و خانواده تمام مادریدها بود.

وی ادامه داد: شب جادویی بود و بدون هواداران نمی‌توانستیم این عنوان را فتح کنیم. آنها در هر مسابقه خیلی به ما کمک کردند. من تصوری داشتم و  می‌دانستم که گل قهرمانی را به ثمر خواهم رساند و  از زیدان خواستم که اجازه دهد آخرین ضربه پنالتی را بزنم چون می‌دانستم که گل برتری را خواهم زد.

مهاجم رئال‌مادرید با تمجید از سرمربی رئال‌مادرید گفت: زیدان کار فوق العاده‌ای انجام داد و  او شایسته این بود.  زیدان فروتن است و من برای او خوشحالم که توانست رئال‌مادرید به قهرمانی برساند.

رونالدو در خصوص فینال گفت: فینال‌ها همیشه سخت هستند، این سومین قهرمانی من در چمپیونزلیگ بود، هیجان زده‌ام و واقعاً احساس غرور می کنم. لیگ قهرمانان اروپا به رئال مادری تعلق دارد،و می‌دانستیم که می‌توانیم آن را فتح کنیم. خیلی خوشحالم و حالا زمال لذت بردن از آن است. به میدان سیبلس خواهیم رفت، با ما بیایید. امیدوارم مردم آنجا منتظر ما باشند تا با هم جشن بگیریم.

 

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین