استاندار تهران:

مبارزه با کالای قاچاق رضایت‌بخش نیست/ برپایی ۱۰۸۴ تجمع صنفی در تهران

استاندار تهران

استاندار تهران با تأکید بر اینکه هنوز از تحقق اقتصاد مقاومتی در زمینه مبارزه با کالای قاچاق رضایت کامل ندارم، تصریح کرد: با عملکرد خوب نیروی انتظامی و دستگاه قضا توانستیم رتبه اول کشوری را در خصوص مبارزه با کالای قاچاق به خود اختصاص دهیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسین هاشمی استاندار تهران در جلسه مشترک مدیران قضایی و نخستین روز سفر استانی رئیس قوه قضاییه به تهران که امروز(دوشنبه) در محل دادگستری کل استان تهران برگزارشد، با اشاره به ورود 15 میلیارد دلار کالای قاچاق به تهران، اظهارداشت: با تدابیر اندیشیده شده و ناامن کردن ورودی‌ها، ورود کالای قاچاق به تهران را از حمل کامیون به وانت رسانده‌ایم و امیدوارم این ورود کالای قاچاق با وانت را به حمل موتوری برسانیم.

وی با تأکید بر اینکه هنوز از تحقق اقتصاد مقاومتی در زمینه مبارزه با کالای قاچاق رضایت کامل ندارم، تصریح کرد: با عملکرد خوب نیروی انتظامی و دستگاه قضا توانستیم رتبه اول کشوری را در خصوص مبارزه با کالای قاچاق به خود اختصاص دهیم.

استاندار تهران افزود: سال گذشته یک هزار و 84 تجمع که غالبا صنفی بود در تهران برپا شد که اگر بین مسئولان هماهنگی نبود پیامدهای وخیمی در تهران به وجود می آمد.

هاشمی گفت: انتخابات هفتم اسفند بدون کوچکترین مشکل و اختلافی برگزار شد و سابقه نداشت که انتخاباتی بدون حاشیه برگزار شود که در نوع خود بی نظیر بود.

وی بیان کرد: در تهران بیش از 95 درصد از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شده و بیش از 5هزار پرونده تعیین تکلیف و اجرایی شده است که در تاریخ تهران بی سابقه و منجر به کسب رتبه اول کشوری شده است.

استاندار تهران بیان داشت: وقتی وارد استانداری تهران شدم هیچگونه ارتباطی بین شهرداری و استانداری تهران وجود نداشت و مثل این بود که یک دیوار بتنی بین این دو نهاد کشیده باشند اما خوشبختانه  از زمان حضور بنده در استانداری و تعامل خوب استانداری و شهرداری این دیوار بتنی برداشته شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین