المپیک رویا بود ولی حالا برای ما محقق شده است

امیر غفور: هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست

امیر غفور

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی بر چین گفت: هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست و فکر می‌کنم آن همه استرس ارزش این شادی را داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیرزوی بر چین اظهار کرد: الهی شکر. واقعا نمی دانم چه بگویم. مطمئن هستم همینطور که ما خوشحال هستیم، همه مردم هم خوشحال هستند. هیچ چیزی خوشحال کننده تر از این نیست که مردم کشور را شاد کنیم. واقعا المپیک رویا بود ولی حالا برای ما محقق شده است.

وی افزود: در بازی با چین پیروز شدیم. سر بازی، آنقدر استرس بالا رفته بود و حرص خوردیم که دل درد گرفتیم. همه آن سختی ها ارزش این شادی و خوشحالی را داشت. قطعا می توانیم در المپیک هم خیلی بهتر و راحت تر کار کنیم.

غفور ادامه داد: اینقدر هیجان بازی بالا بود که اصلا مهم نبود چه کسی داخل زمین و چه کسی بیرون نشسته است. شاید آن هایی که بیرون بودند، استرس بیشتری داشتند. به همه بازیکنان تیم ملی خسته نباشید می گویم و دستشان بابت این پیروزی درد نکند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین