سعید جلیلی:

عامل اصلی پیروزی انقلاب امام (ره) بود نه گروه‌های سیاسی/ هدف دشمن محدود کردن انقلاب در یک محدوده زمانی و مکانی است

سعید جلیلی

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه غربی‌ها همواره از درک علت قدرت ایران عاجز هستند، گفت: غربی‌ها هنوز زرادخانه قدرت ایران یعنی مردم را نشناخته‌اند.

به گزارش «نسیم آنلاین» فارس نوشت: از جنوب استان تهران، سعید جلیلی جمعه شب در مراسم گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد و یادواره 40 شهید پایگاه قدس ورامین که با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آحاد مختلف جامعه در مسجد رضویه این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا اظهار داشت: 15 خرداد ماه سال 42 مردم بصیر حماسه آفریدند و بذری که 53 سال پیش کاشته شد، رشد و گسترش پیدا کرد و امروز دنیا شاهد آن است که این بذر به درختی پرثمر تبدیل شده است. 

وی گفت: دشمنان اسلام بر اساس همان محاسبات دنیایی خودشان، هنوز در حیرت هستند که چرا در برابر آن‌ها قدرتی شکل گرفت و علی‌رغم تلاش‌ها و توطئه‌های آن‌ها باز هم این حرکت شکل می‌گیرد. 

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: غربی‌ها اذعان کردند که قدرت آن‌ها نظامی و مالی است و حتی اگر بررسی کنیم متوجه می‌شویم حرف‌های آن‌ها با توجه به زرادخانه‌های هسته‌ای و ثروت‌هایشان درست است. 

وی افزود: با تمام مشکلاتی که آن‌ها با هم دارند اما در نابودی انقلاب و حتی در حفظ شاه یک نظر واحد داشتند و برای این اقدامات همه چیز را بکار بردند. 

جلیلی با اشاره به حمله صدام به نظام نوپای ایران بیان داشت: در جنگ تحمیلی این قدرت‌ها یکی سلاح شیمیایی به صدام داد، یکی جنگنده و تمام آن‌ها هم از لحاظ سیاسی حمایت می‌کردند و حتی شاه سعودی در رسانه‌ها اعلام کرد که در جنگ تحمیلی کمک مالی شایانی به عراق کرده است. 

وی در ادامه عنوان کرد: اوباما اعلام کرده که آنچه را که در توان داشتیم به‌کار بردیم تا جلوی پیشرفت ایرانیان را بگیریم اما چرا این حرکت و درخت تنومند همچنان پابرجا است.

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: با وجود این قدرت نظامی هنوز نتوانسته‌اند که جلوی این قدرت را بگیرند و باید سؤال شود آن‌ها از چه چیز این ملت می‌ترسند. 

غربی‌ها پنج‌ سال است در سوریه هزینه کرده‌اند اما هنوز جوابی نگرفته است/آن‌ها با همه سازمان‌های تروریستی همکاری می‌کنند

وی افزود: غربی‌ها هنوز از درک علت قدرت ایران عاجز هستند و زرادخانه قدرت ایران یعنی مردم را نشناخته‌اند.

جلیلی بیان داشت: پنج سال است آن‌ها اعلام می‌کنند که در سوریه هزینه و اقدام می‌کنند و حتی حاضر است که با همه سازما‌ن‌های تروریستی همکاری کند، اما هنوز جوابی نگرفته‌اند. 

نخستین عامل پیروزی انقلاب امام (ره) است/مشخصات آن در هیچ گروه سیاسی دیگر پیدا نمی‌شود

وی خاطرنشان کرد: جنس انقلاب ایران از جنس مارکسیست و انقلاب‌های سیاسی نیست چرا که نخستین عامل پیروزی انقلاب امام(ره) است که مشخصات آن در هیچ گروه سیاسی دیگر پیدا نمی‌شود. 

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: غربی‌ها پیوند بین امام و امت را درک نکردند و متعجب هستند که چگونه پدر و مادری چهار فرزند خود را تقدیم نظام و اسلام می‌کند. 

اذعان دشمنان در ارتباط با ایجاد حیاتی دیگر توسط جمهوری اسلامی ایران/اعتراف دشمن بر نقش بسزای ایران در حل مشکلات جهانی

وی افزود: دشمنان امروز رسماً تایید می‌کنند که انقلاب اسلامی رسماً موجب حیات دیگری برای مردم شده است و آن‌ها اعلام کردند که بسیاری از مشکلات جهانی بدون ایران حل نمی‌شود. 

جلیلی بیان داشت: اندیشه‌ای که فرزندان انقلاب را ساخت و اندیشه «ما می‌توانیم» را در ذهن جوانان کاشت، مبنای آن دین است و دیگر این اندیشه پیروی تفکرات غرب نیست.

وی عنوان کرد: امروز مجاهدانی در کشور به صف ایستادند که یک مجاهد رهبر آن‌ها است و تمام تلاش آن‌ها نابودی استکبار است. 

ایران اسلامی علاوه بر مقاومت پیشرفت کرده است/هدف دشمن محدود کردن انقلاب در یک محدوده زمانی و مکانی است

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران فقط مقاومت نکرده است و پیشرفت هم داشته است.

وی با بیان اینکه هدف امروز دشمنان اسلام و انقلاب پشیمان کردن ملت از اهداف و آرمان‌های انقلاب است، عنوان کرد: محدود کردن انقلاب و خلاصه کردن انقلاب در یک محدوده زمانی و مکانی از اهداف دیگر دشمنان است.

دشمن دریافته است که فرهنگ ایرانی اسلامی موجب تقویت انقلاب شده است/توطئه دشمن با راه‌اندازی 170 شبکه ماهواره‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ ایرانی ـ اسلامی

جلیلی با تاکید بر اینکه دشمنان متوجه شدند که فرهنگ ایرانی ـ اسلامی موجب تقویت انقلاب شده است، گفت: امروز به همین دلیل مستکبران 170 شبکه ماهواره‌ای برای ضربه زدن به فرهنگ غنی ایرانی ـ اسلامی ایجاد کرده است. امروز مردم بصیر ایران اسلامی می‌دانند که قطعاً استکبار این شبکه‌ها را برای پیشرفت کشور و مردم درست نکرده است. 

وی افزود: اندیشه اسلام ناب همان حرکتی هست که دشمنان را می‌ترساند و امام خمینی (ره) بارها درباره اسلام آمریکایی به مردم هشدار داده است.

دشمن در هر موضوعی که ایران را تحریم کرد ما شاهد پیشرفت در آن حوزه هستیم

نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: ما در چند سال اول پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 17هزار شهید ترور داشتیم که از رئیس جمهور و نخست وزیر تا مردم کوچه و بازار شامل آن‌ها بود ولی باز هم این انقلاب پایدار ماند. 

جلیلی در پایان تصریح کرد: دشمن در هر جایی که کشور را تحریم کرد در همان جا مانند مسأله هسته‌ای پیشرفت کردیم و این راه با قدرت بیشتر ادامه خواهد داشت.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین