اظهارات قابل تامل همتی در روز تودیع: فشار می‌آوردند تا از بانک ملی بروم!

همتی

مدیر عامل سابق بانک ملی با وجود اعلام گله‌مندی خود از فشارهای موجود در دوران مدیریتش به ویژه سال اول، گفت که کسانی که در این دوران فتنه کردند را بخشیده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مدیر عامل سابق بانک ملی از برخورد و عملکرد تخریبی عده‌ای در دوران ریاست وی در این بانک گله کرد، اما گفت کسانی که در سال اول مدیریتم فتنه کردند را بخشیدم.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بانک ملی امروز با حضور وزیر اقتصاد، رئیس سازمان امور مالیاتی و مدیرعامل پیشین و جدید بانک ملی برگزار شد.

عبدالناصر همتی-مدیر عامل سابق بانک ملی- که اخیر از این بانک جدا شده و به ریاست بیمه مرکزی منصوب شده است در این مراسم گفت که از اوایل ورود وی به بانک ملی(مهر ماه ٩٢)بسیاری از افراد بیرونی فشار آوردند که او صحنه را ترک کرده و از بانک برود.

وی ادامه داد : مخربان می دانستند که می خواهیم بانک ملی را تغییر دهیم، اما با همه فشارها ماندیم تا اهداف را به سرانجام برسانیم که با همراهی کارکنان بانک نتیجه هم گرفتیم.

همتی این را هم گفت که عده ای از خارج از کشور و از آنهایی که صدها میلیارد تومان از پول بانک را برده بودند خط می گرفتند، کسانی که احساس می کردند اکنون منافع آنها به خطر افتاده است.

مدیر عامل سابق بانک ملی با وجود اعلام گله‌مندی خود از فشارهای موجود در دوران مدیریتش به ویژه سال اول، گفت که کسانی که در این دوران فتنه کردند را بخشیده است.

در ادامه این مراسم، حسین زاده - مدیر عامل جدید بانک ملی- که پیشتر از اعضای هیات مدیره این بانک بوده است طی سخنانی استراتژی این بانک را خدمت به مردم، حمایت از تولید و ایجاد اشتغال عنوان کرد.

وی همچنین از وزیر اقتصاد خواست تا برای افزایش سرمایه بانک ملی مساعدت لازم را انجام داده و بانک را در این باره همراهی کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین