در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال ایران؛

غفور: سورپرایز بزرگتری در المپیک خواهیم داشت/ خوشحالی مردم از همه چیز برای ما مهم‌تر است

 ایران و استرالیا

پشت خط‌ زن تیم ملی والیبال ایران گفت: رسیدن به مدال المپیک هدف بزرگی است که رسیدن به آن سخت است اما بازیکنان تیم ملی نشان دادند که توان رسیدن به هر هدفی را دارند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام خمینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی «نسیم آنلاین» گفت: خدا را شکر می‌کنم که با یک نتیجه خیلی خوب و مقتدرانه رقابت‌های انتخابی المپیک را به پایان بردیم. قبل از اینکه به این رقابت‌ها اعزام شویم فشار روانی زیادی را تحمل کردیم اما این ارزش را داشت که این سختی‌ها را تحمل کنیم و مردم را اینگونه خوشحال ببینیم.

وی افزود: خوشحالم که توانستیم به رؤیای خود جامه عمل بپوشانیم و مطمئنا در بازی‌های المپیک بخش زیادی از فشار روانی که در این رقابت تحمل کردیم را نخواهیم داشت و می‌توانیم با آرامش بیشتر و بهتر و روان‌تر بازی کنیم و سورپرایز بزرگتری در المپیک خواهیم داشت.

غفور درباره شکسته شدن رکورد تعداد ورزشکاران ایران در بازی‌های المپیک گفت: خوشحالی مردم از همه چیز برای ما مهمتر است.

بازیکن تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که ایا تیم ملی ایران در بازی‌های المپیک به مدال دست پیدا می کند گفت: مدال المپیک هدف بزرگی است که رسیدن به آن سخت است اما بازیکنان تیم ملی نشان دادند که توان رسیدن به هر هدفی را دارند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین