در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال ایران؛

عبادی‌پور: عشق به مردم باعث تحقق رویای ۵۲ ساله شد

میلاد عبادی پور

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: عشق مردم همه این سختی‌ها را برای ما آسان می‌کرد تا رؤیای ۵۲ ساله را عملی کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، میلاد عبادی‌پور، بازیکن تیم ملی والیبال ایران در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی در فرودگاه امام خمینی در گفتگو با خبرنگار ورزشی «نسیم آنلاین» گفت: کار بزرگی انجام نداده‌ایم بلکه فقط وظیفه خود را به درستی انجام دادیم.
وی افزود: دعای خیر مردم و عشق مردم به والیبال و بازیکنان اگر نبود زندگی ما به هم می‌ریخت فقط به خاطر مردم این سختی‌ها را تحمل می‌کنیم تا دل آنها شاد شود.
عبادی‌پور درباره کسب عنوان بهترین دریافت کننده مسابقات گفت: پیش از اعزام به ژاپن با خودم عهد کرده بودم که یکی از دو دریافت کننده برتر مسابقات شوم وخوشحالم توانستم تاثیر مثبتی در نتایج تیم ملی بگذارم.
وی در پایان درباره شرایط میزبانی ژاپن گفت: ژاپنی‌ها مشکلاتی برای ما ایجاد کردند اما عشق مردم همه این سختی‌ها را برای ما آسان می‌کرد تا رؤیای 52 ساله را عملی کنیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین