نتانیاهو: نمی‌گذاریم ایران، "جولان" را به جبهه‌ای علیه اسرائیل تبدیل کند

عنوان

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که به مسکو سفر کرده در مصاحبه با رسانه‌های روسی گفت که اسرائیل اجازه نخواهد داد ایران، بلندی‌های جولان را به جبهه جدیدی علیه این رژیم تبدیل کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: "بنیامین نتانیاهو"، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که برای سفری دو روزه به مسکو سفر کرده در مصاحبه با رسانه‌های روسی گفت که اسرائیل اجازه نخواهد داد ایران از حزب‌الله برای تبدیل کردن بخش سوری بلندی‌های جولان به جبهه جدیدی علیه اسرائیل استفاده کند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که با اینترفاکس و ایتارتاس گفت‌وگو کرد همچنین گفت که از تمام توانش برای جلوگیری از قدرت گرفتن ایران در سوریه استفاده خواهد کرد. وی گفت که قصد دارد از روسیه برای مهار آنچه به ادعای وی تهدید حزب‌الله است، کمک بخواهد.

نتانیاهو، پیش از دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به ایتارتاس گفت: «ما یک خط قرمز داریم، مرزی که اجازه نخواهیم داد شکسته شود. به ایران اجازه داده نخواهد شد با کمک حزب‌الله، از خاک سوریه برای حمله به ما استفاده کند و یک جبهه تروریستی دیگر علیه ما در جولان باز کند.»

وی علاوه بر این، به اینترفاکس هم گفت: «ما گفته‌ایم که خودمان را از درگیری‌های سوریه، به استثنای دو مورد جدا نگاه می‌داریم: درمان سوری‌های زخمی‌شده بر اساس مأموریتی انسان‌دوستانه و جلوگیری از اینکه ایران از سوریه برای حمله به اسرائیل یا انتقال سلاح‌های پیشرفته به حزب‌الله استفاده کند.»

نتانیاهو افزود: «نمی‌دانیم نتیجه (جنگ) سوریه چه می‌شود، اما به هر ترتیب، سوریه نمی‌تواند به پایگاه ایران برای تروریسم و تجاوزگری تبدیل شود.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود تصریح کرد با دولت روسیه درباره مقابله با گروه حزب‌الله لبنان رایزنی کرده است. وی گفت: «اسرائیل، همچنان نگرانی‌هایش درباره حزب‌الله را با دولت روسیه در میان خواهد گذاشت. این گروه، خواستار کشته شدن تمامی یهودی‌ها شده و بنابراین، نباید به آن اجازه دسترسی به سلاح‌های پیشرفته از طرف هر کسی داده شود. حزب‌الله هزاران موشک به سمت شهروندان ما شلیک کرده و ما به آنها اجازه نخواهیم داد که سلاح‌های پیشرفته بیشتری در مرز ما انبار کنند.»

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین