نماینده آیت‌الله سیستانی در کربلا:

جانفشانی و ایثارگری‌ نیروهای مردمی یادآور دلاوری‌ها در نبرد صحرای کربلاست

نماینده آیت‌الله سیستانی

نماینده آیت‌الله سیستانی در کربلا گفت: آنچه از جانفشانی و ایثارگری‌ نیروهای مردمی می‌شنویم یادآور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده مرجعیت دینی در استان کربلا دستاوردهای نیروهای امنیتی و بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه را ستود و از جانب مرجعیت این دستاوردها را تبریک گفت.

شبکه تلویزیونی العراقیه در گزارشی از کربلا اعلام کرد، هم‌زمان با حمایت نماینده مرجعیت، دیگر شهروندان عراقی نیز حمایت‌های خود را از واحدهای مختلف نظامی تا پاک‌سازی کامل شهر فلوجه از تروریست‌های داعش اعلام کرده‌اند.

گزارشگر العراقیه در این گزارش تصریح کرد: «بر اساس توصیف شیخ عبدالمهدی کربلایی، نماینده مرجعیت در استان کربلا، پیروزی‌های بزرگ نیروهای امنیتی و بسیج مردمی و عشایری در نبرد آزادسازی شهر و مردم فلوجه از شر تروریست‌ها، احیاکننده جانفشانی‌های نبرد صحرای کربلاست».

در ادامه این گزارش شیخ عبدالمهدی کربلایی اظهار داشت: «در حال حاضر نبرد قهرمانانه ادامه دارد و ما شاهد جانفشانی‌های بزرگی هستیم، این جانفشانی‌ها را قدر می‌دانیم و مرجعیت عالی به چنین دلاوری‌هایی مباهات می‌کند، آنچه از جانفشانی و ایثارگری‌ها می‌شنویم یادآور دلاوریها در نبرد صحرای کربلاست».

در ادامه گزارشگر العراقیه افزود: «قهرمانی‌ها و دلاوری‌های نیروهای عراقی از طرف اهالی کربلا نیز قابل ستایش و تقدیر است و آنان در این ماه عظیم برای پیروزی نیروهای مسلح کشور دست به دعا برداشته و امیدوارند در همین ماه بشارت آزادی شهر فلوجه به مردم عراق داده شود».

در ادامه گزارش برخی از شهروندان با استفاده از تریبون شبکه تلویزیونی العراقیه پیروزی‌های بزرگ نیروهای مشترک در نبرد فلوجه را تبریک گفتند و برای پیروزی‌های بیشتر آنان دعا کردند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین