رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی - ترکیه

پایان روز نخست با کسب سه مدال طلا

دو و میدانی

روز نخست از رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی که عصر روز گذشته در ارزروم ترکیه آغاز شد، با کسب سه مدال طلا توسط ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین»، روز نخست از مسابقات بین المللی دوومیدانی ساعتی پیش با کسب سه عنوان نخست در رشته‌های پرتاب دیسک، پرش ارتفاع و 400 متر به پایان رسید.

عصر امروز در جریان این مسابقات در پرتاب دیسک، هر سه مدال این رشته به ورزشکاران کشورمان رسید.  محمد صمیمی با رکورد 63.76 متر قهرمان شد، محمود صمیمی با رکورد 62.22 متر به مدال نقره رسید و بهنام شیری با رکورد 60.48 متر بر سکوی سوم ایستاد.

در رشته پرش ارتفاع نیز عنوان های اول و دوم از آن ملی پوشان ایران شد. محمد رضا وظیفه دوست با ثبت رکورد 2.15 متر به مدال طلا دست یافت. کیوان قنبرزاده با رکورد 2.09  متر نایب قهرمان شد و پرنده اوکراینی بر سکوی سوم ایستاد.

در دوی 400 متر نماینده ایران به عنوان دونده نخست از خط پایان گذشت. سجاد هاشمی آهنگری دارنده رکورد ملی این رشته با ثبت زمان 46:27 ثانیه گردن آویز طلا گرفت. اما مهدی زمانی دیگر دونده کشورمان از دور رقابتها کنار رفت.

در دوی 100 متر بانوان مریم طوسی با ثبت زمان 11:84 ثانیه نایب قهرمان شد و مدال نقره گرفت. در این رشته دونده اوکراینی با زمان 11:81 ثانیه قهرمان شد و نماینده ترکیه با زمان 11:94 ثانیه به مدال برنز رسید.

در دوی 100 متر مردان نیز، رضا قاسمی دونده المپیکی کشورمان با ثبت زمان 10:59 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد و دوندگان اوکراینی با ثبت زمان های 10:48 ثانیه و 10:58 ثانیه عنوان های دوم و سوم را از آن خود کردند.  

در دوی 110 متر با مانع میلاد سیار نایب قهرمان شد.

این رقابتها عصر فردا در ارزروم ترکیه به پایان خواهد رسید.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین