رییس جمعیت هلال احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

هلال‌احمر حامی کودکان یتیم و خانواده‌های بی‌سرپرست است/ داوطلبان نقش مهمی در کمک به افراد نیازمند دارند

امیر محسن ضیایی

رییس جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت پل ارتباطی و حلقه اتصال بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه و داوطلبان تلاشگر است.

دکتر سید امیر محسن ضیایی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین» افزود: تمامی تلاشگران و زحمتکشان عرصه خدمت و کمک رسانی سعی در ایجاد ظرفیت های مناسب در راستای ارائه خدمات انسان دوستانه به نیازمندان هستند.

وی اظهار کرد: داوطلبان تلاشگر و دلسوز این جمعیت با شناسایی افراد نیازمند و آسیب پذیر جامعه، جمع آوری کمک های مردمی و رساندن آن به افراد نیازمند نقش بسزایی داشته و به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کنند.

ضیایی اجرای موفقیت آمیز "طرح همای رحمت" را از مهمترین برنامه های این جمعیت اعلام کرد و گفت: در این طرح تمامی داوطلبان تحت پوشش جمعیت هلال احمر اقدام به توزیع بسته های غذایی و مایحتاج مورد نیاز برای خانواده های بی سرپرست و نیازمند می کنند.

رییس جمعیت هلال احمر گفت: هلال‌احمر همیشه حامی و پشتیبان کودکان یتیم و خانواده‌های بی‌سرپرست بوده و با تمام توان با هماهنگی دیگر نهادها و ارگان‌های حمایتی کشور به این اقشار نیازمند جامعه یاری خواهد رساند.

ضیایی  اظهار داشت: تمام نهادها و ارگان‌های حمایتی کشور از جمله جمعیت هلال‌احمر باید بر طبق توصیه‌های قرآن و ائمه اطهار و همچنین سفارشات رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و بیانات مقام معظم رهبری به خانواده‌های بی‌سرپرست و کودکان یتیم که به حق از سرمایه‌های نظام محسوب می‌شوند حمایت‌های معنوی و مادی بیشتری ارائه کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین