محمدحسن در گفتگو با «نسیم آنلاین» اعلام کرد:

خرید بیش از ۲ میلیارد ریال چای ایرانی از سوی مردم نیکوکار

 همای رحمت

دبیرجشنواره صد هزار لبخند سازمان داوطلبان هلال احمر به استقبال گسترده خیرین و نیکوکاران از چشنواره صد هزار لبخند، در ماه مبارک رمضان اشاره کرد.

علی محمدحسن  با اشاره به استقبال گسترده خیرین و نیکوکاران از جشنواره صد هزار لبخند، در گفت‌وگو با خبرنگار «نسیم آنلاین» تأکید کرد: تاکنون مردم نیکوکار و خیر در سراسر کشور با خرید نزدیک به 17 هزار بسته چای ایرانی به ارزش فراتر از  2میلیارد و یک‌صد و بیست‌ویک  میلیون ریال به نیازمندان تحت پوشش طرح همای رحمت کمک کرده‌اند.

وی افزود: طبعاً پروژه یک‌صد هزار  لبخند باهدف اهدای یک‌صد هزار  بسته چای، پروژه عظیم و سنگینی است و هدف آن  میزبانی از خانواده‌های ایتام و نیازمند روزه‌دار بر سر سفره‌های  سحری و افطاری با چای ایرانی و نیز حمایت از تولیدات ملی است که در قالب برنامه ملی همای رحمت در سراسر کشور است .

وی بابیان اینکه این جشنواره برای ایام ماه مبارک رمضان طراحی‌شده است و تا روز عید سعید فطر ادامه دارد، خاطرنشان کرد: دو شرکت ایرانی در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، عهده‌دار تأمین و فروش بسته‌های چای  به نفع نیازمندان شناسایی‌شده از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمرمی باشند .

دبیر جشنواره صد هزار لبخند توضیح داد: قیمت هر بسته چای اصیل ایرانی چین بهاره، معادل 125هزار ریال است که با توجه به تعدد استان‌ها و تعدد نمایشگاه‌ها و ایستگاه‌های فروش، سعی ما بر این است که از طریق اطلاع‌رسانی گسترده، طیف وسیع‌تری از مردم را در این برنامه خداپسندانه همراه کنیم.

 گفتنی است  مشارکت‌کنندگان  در این جشنواره، تعداد مشخص اهدایی خود را از انبار نیوشا نیک از طریق سایت‌های www.newshanik.irو  www.stla.ir و با اعلام کد داوطلبی خود دریافت می‌کنند (گزارش رسمی آمار خروجی تعداد بسته‌ها از انبار نیوشا نیک بر اساس کد داوطلبی قابل‌استعلام است)، علاوه بر محصول هر فرد به تعداد بسته‌های خریداری کرده برچسب مهروموم با کد سریال مشخص دریافت می‌کند و تا پایان مدت‌زمان جشنواره موظف به بازگرداندن بسته‌ها با برچسب اهدایی به سازمان داوطلبان است.

 بسته‌های اهدایی در حضور خیر با برچسب ویژه (غیرقابل فروش) با کد سریال مشخص مهروموم‌شده و رسید کد سریال تحویل خیر می‌شود. این شماره رسید پس از تحویل بسته به سازمان داوطلبان در سایت مربوط به جشنواره اعلام می‌شود و فرد اهداکننده می‌تواند از صحت پروژه و اهدای بسته اطمینان حاصل کند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین