یک منبع آگاه به «نسیم آنلاین» اعلام کرد:

حقوق مدیرعامل تامین اجتماعی زیر ۶ میلیون تومان است

 نوربخش

یکی از مدیران سازمان تامین اجتماعی مدعی است که حقوق مدیرعامل این سازمان زیر ۶ میلیون تومان در ماه است.

یکی از مدیران سازمان تامین اجتماعی در گفتگو با خبرنگار «نسیم آنلاین»، گفت: مدیرعامل این تامین اجتماعی از بدو حضورش در راس این سازمان از دریافت حقوق چند ده میلیونی حق مدیریتی خود امتناع کرده است.

وی ادامه داد: دکتر نوربخش با مدرک فوق تخصص زانو همچنان به اندازه یک کارمند در سازمان تامین اجتماعی حقوق دریافت می کند و علی رغم تاکید وزیر رفاه مبنی بر دریافت حقوق مدیریتی از این امر تاکنون امتناع کرده است.

این مدیر سازمان تامین اجتماعی که درخواست کرده نام و سمتش منتشر نشود افزود: بر اساس اطلاعات ما حقوق دریافتی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ماه کمتر از 6 میلیون تومان است در حالیکه این مبلغ هم اکنون دریافتی یکی کارمند با مدرک فوق لیسانس در ادارات دولتی است.

ارسال نظر

  • Ahmad asadi سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۵:۵۸
    پاسخ 0 |

    وقتی وزیر بهداشت حقوق پزشکارو در عرض 3 سال 400 برابر بالا ببره نتیجه اش همینه تامین اجتماعی هم انگار فقط پزشکا دارن زحمت میکشن و این کارمندای بیچاره که هر روز از صبح تا غروب تو اداره با کار تکراری و خسته کننده دائم پشت سیستم نشستند کارگران ...هستند که حقشان همان 12 درصد افزایشه ولی لااقل کارکنان دولتی اینقدر لایق هستند که علاوه بر افزایش سال جدید از سال قبل هم 35 تا 50درصد هم افزایش حقوق دارن تو سازمان فقط پزشکان قشر زحمتکش و iቀ بالا هستند که لیاقت ای حقوقهارو دارن کارمنده دیگه لگد مال شدن

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین