پاسخ پلیس به چرایی بازگشت معتادان به هرندی

سرهنگ مسعود زاهدیان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: پاکسازی محله‌ای همچون "هرندی" از وجود معتادان متجاهر، اقدام اولیه بوده و بایستی با مداخله موثر متولیان حوزه "درمان و بازتوانی" اثربخشی آن را تضمین کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»،‌ سردار محمد مسعود زاهدیان در پاسخ به "چرایی بازگشت معتادان متجاهر به محله هرندی" اظهار کرد: ساماندهی معتادان متجاهر به عنوان اقدامی برخاسته از متن قانون در راستای پاکسازی محلات، توسعه سلامت، امنیت و انتظام اجتماعی مورد مطالبه جدی مردم ، مسئولان و در رأس آن مقام معظم رهبری است.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان یکی از ارکان عملیاتی در این زمینه به همراه دیگر دستگاه های متولی نظیر قوه قضائیه، بهزیستی، شهرداری و ... در حوزه جمع آوری معتادان متجاهر ورود کرد.

رئیس پلیس مبارزه بامواد مخدر ناجا با بیان اینکه ساماندهی و ایجاد مراکز نگهداری و بازتوانی معتادان متجاهر از اولویت بسزایی برخوردار است، اظهار کرد : پاکسازی محله ای همچون " هرندی" از وجود معتادان متجاهر، اقدام اولیه بوده و بایستی با مداخله موثر متولیان حوزه "درمان و بازتوانی" اثربخشی آن را تضمین کرد، که متأسفانه عدم امکانات لازم و بستر مساعد در این خصوص یکی از مشکلات جدی ساماندهی موثر پیرامون معضل معتادین متجاهر است.

براساس گزارش سایت پلیس، وی خاطر نشان کرد : نیروی انتظامی بارها اعلام کرده که در کسری از هفته قادر به جمع آوری معتادان متجاهر است و در این راستا نیز اقدامات لازم را انجام داده اما " ایجاد مراکز نگهداری و درمان معتادان" از اولویت بسزایی برخوردار است.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین