مصرف بنزین کشور از مرز ۷۲ میلیون لیتر عبور کرد

پمپ بنزین

بیشترین مقدار مصرف بنزین در خردادماه امسال با ۹۰ میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر مربوط به روز ۱۳ خردادماه و کمترین میزان به روز ۲۱ خردادماه با ۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر اختصاص یافت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، میانگین مصرف بنزین در سه ماه نخست امسال 71 میلیون و 700 هزار لیتر بود که نسبت به مدت مشابه پارسال با 71 میلیون و 600 هزار لیتر رشد اندکی داشته است.

بیشترین مقدار مصرف بنزین در خردادماه امسال با 90 میلیون و 100 هزار لیتر مربوط به روز 13 خردادماه و کمترین میزان به روز 21 خردادماه با 56 میلیون و 700 هزار لیتر اختصاص یافت.

شایان ذکر است که روز 21 خردادماه کمترین میزان مصرف بنزین در سه ماه نخست امسال را به ثبت رساند.

میانگین مصرف بنزین در اردیبهشت ماه 71 میلیون و 900 هزار لیتر بود که در مقایسه با مدت مشابه پارسال با 70 میلیون و 100 هزار لیتر، رشد حدود 2 درصدی را به ثبت رساند.

بیشترین مقدار مصرف در ماه مورد بررسی  روز 30 اردیبهشت ماه با 85 میلیون و 900 هزار لیتر و کمترین روز 24 اردیبهشت با 61 میلیون و 700 هزار لیتر بود.

میانگین مصرف در فروردین ماه امسال 72 میلیون و 900 هزار لیتر بود که در مقایسه با مدت مشابه پارسال با رشد کمتر از یک درصد به 72 میلیون لیتر رسید.

همچنین، بیشترین مصرف بنزین در این بازه زمانی با 105 میلیون و 900 هزار لیتر در روز 12 فروردین ماه و 57 میلیون لیتر کمترین مقدار مصرف در روز 27 فروردین ماه بوده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین