ملکی عنوان کرد

آماده‌باش ۱۲۳ ایستگاه آتش نشانی در شب‌های قدر/ استقرار نیروهای آتش نشان در مبادی ورودی اماکن مذهبی

آتش نشانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر آماده باش ۱۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی در شب‌های قدر خاطرنشان کرد: نیروهای حاضر در ۱۲۳ ایستگاه آتش‌نشانی در شب‌های قدر در آماده‌باش کامل بوده و از قبل برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور آنها صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین»، سید جلال ملکی گفت: استقرار نیروهای آتش نشان در مراسم شب های قدر با سایر مراسم از جمله 22 بهمن، اعیاد و ... متفاوت است و در این شب ها تعداد مشخصی نیرو در اماکن مذهبی حضور ندارند.

وی افزود: با توجه به صلاح دید هر رئیس ایستگاه و با توجه به وضعیت هر منطقه، تعدادی مشخص از نیروهای آتش نشان به همراه تجهیزات در مکان ها حاضر می شوند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر آماده باش 123 ایستگاه آتش نشانی در شب های قدر خاطرنشان کرد: نیروهای حاضر در 123 ایستگاه آتش نشانی در شب های قدر در آماده باش کامل بوده و از قبل برنامه ریزی های لازم برای حضور آنها صورت گرفته است.

ملکی با اشاره به حضور نیروهای آتش نشان در مکان هایی از جمله مهدیه تهران و مسجد ارک اظهارکرد: در برخی مکان های خاص که تعداد زیادی از روزه داران در شب های قدر برای دعا و نیایش حضور پیدا می کنند، نیروهای آتش نشان نیز به صورت ویژه حضور دارند.

وی ادامه داد: مسجد ارک، مهدیه تهران، حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و امام زاده صالح از آن جمله اماکن به شمار می آیند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با ارائه توصیه ای به شهروندان در هنگام بروز حوادث احتمالی تاکید کرد: درخواست ما از شهروندان این است که در صورت بروز هر گونه حادثه علاوه بر حفظ خونسردی، نسبت به خروج زنان، سالمندان و کودکان از محل اقدام کرده و در کمترین زمان ممکن با سازمان آتش نشانی تماس بگیرند.

کلمه های کلیدی

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین