در شب های قدر،

استقرار تکنسین اورژانس در اماکن مذهبی پر تردد

اورژانس

سخنگوی اورژانس تهران گفت: نیروهای اورژانس تهران در شب های قدر در اماکن مذهبی پر تردد حضور خواهند داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسن عباسی گفت: برای کنترل وضعیت و کمک به روزه داران حاضر در مراسم شب های قدر، مقرر شده 10 دستگاه آمبولانس در اماکن مذهبی پر تردد حضور داشته باشند.

وی افزود: خدمات درمانی مورد نیاز شهروندان از طریق 30 تکنسین اورژانس به افراد ارائه خواهد شد و از این بابت با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

سخنگوی اورژانس تهران با اشاره به نقاط پرددی که پزشکان و سایر پرسنل اورژانس در آن مکان ها حاضر خواهند شد اظهارکرد: مهدیه تهران، مسجد ارک، امام زاده صالح، باغ موزه قصر، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی، امام زاده چیذر، برج میلاد، حسینیه همدانی ها، مسجد فاطمیه و کمیته امداد نقاطی است که نیروهای اورژانس در شب های قدر حضور پیدا خواهند کرد.

عباسی با تاکید بر حضور نیروهای اورژانس تا پایان مراسم لیالی قدر اذعان کرد: کار نیروهای اورژانس از قبل از اذان مغرب آغاز و تا سحر ادامه خواهد داشت.

وی با ارائه توصیه ای به روزه داران حاضر در اماکن مذهبی اذعان کرد: درخواست ما این است که افراد در صورت بروز هر گونه اتفاق ضمن حفظ خونسردی با شماره تلفن 115 تماس بگیرند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین