دنیامالی: خیابانی به نام شهدای محیط بان نام‌گذاری شود

احمد دنیامالی، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به جان فشانی‌های محیط بانان عزیز شایسته است خیابانی در تهران به نام شهدای محیط بان نام‌گذاری شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، احمد دنیا مالی در دویست و هفتادمین جلسه شورا با اشاره به شهادت 3 محیط بان گفت :تا امروز نزدیک به 160 تن از محیط بانان عزیزمان توسط شکارچیان غیر مجاز به شهادت رسیدند و من پیشنهاد می کنم خیابانی در تهران به نام شهدای محیط بان نام گذاری شود.

دنیا مالی همچنین ابراز داشت: بر اساس قانون جدید تجارت که در مجلس نهم تصویب شده معاونین شهردار یا افرادی که مدیر هستند تنها می توانند به واسطه جایگاه حقوقی در هیات مدیره شرکت ها حضور داشته باشند و نمی توانند حقوقی از این باب دریافت کنند.

در ادامه جلسه نیز علی صابری با اشاره به موضوع اجرای احکام ماده 100 گفت : یکی از مواردی که کار شهرداری ها را به بن بست رسانده اجرای احکام کمیسیون ماده 100 است که بعضا رای به تخریب دارد اما اجرا نمی شود در این شرایط برخی شهرداران برای خروج از این بن بست توافقاتی با مالک می کنند ولی متاسفانه اخیرا قوه قضاییه به این موضوع ورود کرده و حتی حکم به محکومیت دو شهردار هم داده است.

وی افزود: ورود قوه قضاییه به این موضوع کار را بسیار پیچیده کرده است.

صابری افزود: همانطور که می دانید اجرای احکام ماده 100 آن هم آرای تخریب صعبوت بسیاری دارد و شاید هر فرد دیگری باشد رویه توافق را در پیش گیرد اما ورود قوه قضاییه به این مهم و محکوم کردن شهرداران جای تامل دارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین