مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

دل‌بوسکه: خیلی ناراحت کننده است که از جام کنار رفتیم/ در نیمه دوم بدشانس بودیم

دل‌بوسکه

سرمربی تیم فوتبال اسپانیا گفت: در نیمه نخست عملکرد ضعیفی داشتیم ولی در نیمه دوم بهتر شدیم و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و به گل برسیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی تیم فوتبال اسپانیا پس از شکست مقابل ایتالیا و حذف از یورو 2016 گفت: ما در نیمه اول به اندازه کافی شجاعانه بازی نکردیم. در نیمه دوم بازی‌مان بهتر شد اما نتوانستیم بر توپ و میدان مسلط شویم.

وی افزود: خیلی ناراحت کننده است که از جام کنار رفتیم. در نیمه نخست عملکرد ضعیفی داشتیم ولی در نیمه دوم بهتر شدیم و موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و به گل برسیم.

سرمربی اسپانیا تصریح کرد: متاسفانه در نیمه دوم بدشانسی داشتیم و همین باعث شد نتوانیم به گل برسیم. ایتالیا تیمی قدرتمند، فیزیکی و مستحکم است.حریف تیم بهتری در این بازی بود و برایش آرزوی بهترین‌ها را دارم.

وی در پایان تاکید کرد: درباره آینده‌ام و حضورم  بر روی نیمکت باید با رئیس فدراسیون اسپانیا صحبت کنم. فعلا صحبتی با بازیکنان نداشتم و نمی‌دانم چه آینده ای در تیم ملی دارم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین