ابوترابی‌فرد در ضیافت افطار جامعه اسلامی مهندسین:

مسئولان دروغ نگویند آن وقت ببینند که کشور چگونه خواهد شد

ابوترابی

نایب رئیس سابق مجلس با تأکید بر اینکه مسئولان دروغ نگویند و آن وقت ببینند که کشور چگونه خواهد شد، تصریح کرد: ابتدا باید تصمیم بگیریم که دروغ نگوییم خصوصاً در مسائل سیاسی و مدیریتی کشور.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: محمدحسن ابوترابی‌فرد عضو جامعه روحانیت مبارز در ضیافت افطار جامعه مهندسین که امروز در دانشگاه امام صادق برگزار شد با اشاره به لزوم رجوع به قرآن کریم برای اصلاح خود اظهار داشت: طبق لسان قرآن احزاب و گروه‌ها اسوه هستند و زمانی واژه اسوه به کار می‌رود که آن گروه انسجام خاصی داشته باشد.

ابوترابی‌فرد با تأکید بر اینکه کارهای تشکیلاتی اقتدار و قدرت می‌آورد و راه را برای تأثیرگذاری در جامعه فراهم می‌کند، افزود: یک جامعه زمانی اصلاح می‌شود که فاسد از صالح شناخته شود.

نایب رئیس سابق مجلس ادامه داد: اگر جریان نفاق همان اوایل جنگ بروز و ظهور نداشت و برای یکی دو دهه آینده باقی می‌ماند معلوم نبود ما چه شرایطی داشته باشیم و به کمک خدا غده سرطانی در آن زمان از بین رفت، در حالی که آنها با اقدامات تشکیلاتی و با توسعه‌های بزرگ کار خود را آغاز کرده بودند.

وی با بیان اینکه برخی حوادث همیشه برای انقلاب مبارک بوده است، یادآور شد: ما هرچه داریم از دفاع مقدس است و مسائل فتنه نیز برای انقلاب و افراد هوشیار هماره کمک‌کار بوده است.

ابوترابی‌فرد با تأکید بر اینکه مسئولان دروغ نگویند و آن وقت ببینند که کشور چگونه خواهد شد، تصریح کرد: ابتدا باید تصمیم بگیریم که دروغ نگوییم خصوصاً در مسائل سیاسی و مدیریتی کشور و قدم دوم این است که تصمیمات و اقدامات ما بدون پشتوانه علمی نباشد و در این صورت بسیاری از مشکلات سیاسی - اقتصادی ما حل خواهد شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین