در حاشیه راهپیمایی روز قدس مطرح شد؛

فروزنده: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتیبانی جبهه مقاومت در مقابله با استکبار است

لطف الله فروزنده

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز استکبار علیه امت اسلامی به پا خواسته است و به میدان آمده و جنگ نیابتی راه انداخته اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتیبانی جبهه مقاومت در مقابله با استکبار است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، لطف الله فروزنده سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفتگو با فارس با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: ملت بزرگ انقلابی ایران در ماه مبارک رمضان به تاسی از امام(ره) در گرامیداشت آرمان فلسطین در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند.

وی افزود: مردم با حضور پرشکوهشان در راهپیمایی روز قدس نشان دادند نسبت به آرمان فلسطین وفادار هستند و اینکه هنوز به اصول انقلاب اسلامی پایبندند.

معاون رئیس جمهور دولت دهم با بیان اینکه مردم با حضورشان در راهپیمایی روز قدس به دولتمردان اعلام کردند پشتیبان آنان در دفاع از اصول انقلاب اسلامی هستند گفت: مسئله فلسطین مسئله اساسی ماست اول آنکه ما مسلمان هستیم و باید به ندای برادران مسلمان خود پاسخ دهیم.

وی افزود: علاوه بر این امروز که استکبار علیه امت اسلامی به پا خواسته است و به میدان آمده و جنگ نیابتی راه انداخته حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتیبانی جبهه مقاومت در مقابله با استکبار است.

فروزنده با بیان اینکه روز قدس سمبل مبارزه با استکبار و خصوصا رژیم صهیونیستی است گفت: عامل شکست امت اسلامی افتراق و نبود انسجام است و روز قدس روزی است که امت اسلامی با اتحاد در مقابل دشمن مشترک خود می‌ ایستند و همین قطعا عامل پیروزی خواهد بود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین