حجت‌الاسلام تقوی:

آمریکا به دنبال نابودی ایران است و با مذاکره و لبخند راضی نمی‌شود

سخنرانی حجت‌الاسلام تقوی در اولین نشست سراسری یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: اینکه با آنها مذاکره کنیم، لبخند بزنیم و امتیاز بدهیم این دشمنان کینه‌توز را راضی نمی‌کند آنها نابودی کیان اسلامی ما را می‌خواهند و به چیز دیگری راضی نمی‌شوند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حجت‌الاسلام سید رضا تقوی در گفتگو با فارس با اشاره به جنایات ضدبشری رژیم غاصب صهیونیستی اظهار کرد: مگر فلسطینیان انسان نیستند که این‌گونه بی‌رحمانه با آنان برخورد می‌شود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بیان کرد: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی با صاحبان اصلی فلسطین به‌گونه‌ای رفتار می‌‌کنند که گویا انسان نیستند، صاحبان اصلی فلسطین در پشت دیوار‌های آپارتاید قرار گرفته‌اند.

وی بیان کرد: جالب و حیرت‌آور است که حامیان صهیونیست‌ها دم از حقوق بشر می‌زنند، این مزدور‌های حیله‌گر برای مثال اگر یک گربه در تصادفی پایش بشکند، غوغا برپا می‌کنند، اما متأسفانه بی‌شرمانه از رژیم کودک‌کش صهیونیستی حمایت بی‌قید و شرط می‌کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه تصریح کرد: شما برای یک گربه ابراز همدردی می‌کنید و یک هفته بسیج می‌شوید و تمام امکانات رسانه‌ای خود را در محکومیت آن به‌کار می‌گیرید، اما آیا بچه‌های فلسطین، یمن، عراق، سوریه، افغانستان و... بشر نیستند و به اندازه آن گربه ارزش ندارند؟

وی خاطرنشان کرد: این وضع حقوق بشر به سرکردگی آمریکا و شرکایش در دنیا است، دنیا دنیای نامردی است، زبانی به جز زبان زور مفهومی ندارد، اینکه با آنها مذاکره کنیم، لبخند بزنیم و امتیاز بدهیم این دشمنان کینه‌توز را راضی نمی‌کند آنها نابودی کیان اسلامی ما را می‌خواهند و به چیز دیگری راضی نمی‌شوند.

تقوی افزود: اگر جمهوری اسلامی ایران قدرت نداشت قدرت‌های جهان  هرگز بر سر میز مذاکره با ما حاضر نمی‌شدند تا ایران در یک طرف میز و 6 قدرت دیگر جهان در طرف دیگر میز قرار بگیرد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با اشاره به لزوم تقویت بنیه دفاعی و فرهنگی کشور برای مقابله با تهدید‌های سخت و نرم دشمنان ادامه داد: باید هر روز قدرت خود را افزایش دهیم، یمن، عراق، افغانستان و ... به دلیل اینکه قدرت نداشتند مورد حمله قرار گرفتند و با آنان غیر‌انسانی رفتار می‌شود.

وی گفت: ما بهترین راه را برای مسأله فلسطین ارائه کردیم و گفتیم رأی‌گیری شود و هر چه رأی مردم فلسطین باشد و از صندوق‌ها بیرون بیاید ما نیز آن را خواهیم پذیرفت.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اظهار کرد: کشور فلسطین را اشغال کرده‌اند بعضی می‌گویند بیایید با آنها صلح کنیم یا بعضی می‌گویند رژیم غاصب صهیونیستی یک کشور است و مگر می‌شود یک کشور را حذف کرد، در جواب باید گفت چرا نمی‌شود مگر این همه کشور‌های دیگر مانند فلسطین نبودند که اشغال شدند و بعد از مدتی آزاد شدند، به امید خداوند فلسطین دوباره به دامان اسلام باز می‌گردد.

تقوی با اشاره به بی‌اطلاعی برخی از اهداف والای ایران اسلامی بیان کرد: بعضی دیگر می‌گویند به ما چه مربوط است که در مسئله فلسطین، سوریه و ... وارد می‌شویم، به آنان باید گفت هدف جمهوری اسلامی کشورگشایی نیست بلکه حمایت از مظلوم است.

وی در پایان متذکر شد: ما از مسلمانان و مظلومان جهان حمایت می‌کنیم، امروز فلسطین مظلوم واقع شده است و وظیفه ما حمایت از آنان است اگر دشمن به مکه و مدینه نیز حمله کند ما به دفاع از آنان بر خواهیم خواست هر‌چند با وهابیت خائن مشکل داریم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین