دبیرکل جمعییت هلال احمر در گفتگو با «نسیم آنلاین»

طرح همای رحمت باعث تقویت حس انسان‌دوستی شده/ اهدای زمین برای ساخت آشیانه بالگرد در گیلان

علی اصغر احمدی دبیرکل جمعیت هلال احمر

دبیر کل جمعیت هلال احمر ضمن حمایت از اجرای طرح ملی همای رحمت گفت: این طرح با هدف توانمندسازی و تقویت حس انسان دوستی اجرا می‌شود.

مهندس علی اصغر احمدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی «نسیم آنلاین» در خصوص اجرای طرح ملی همای رحمت در ایام ماه مبارک رمضان افزود: اجرای طرح ملی همای رحمت فی النفسه فعلی زیبا و موثر بوده است .

وی ادامه داد: این طرح با هدف توانمند سازی و تقویت حس انسان دوستی و کمک به نیازمندان اجرا می شود، منتهی باید تاکید کنم ما به هیچ عنوان به دنبال موازی کاری با سایر نهادهای کمک رسان همچون کمیته امداد نیستیم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در رابطه با مدیریت داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت:برای توسعه امور باید خود را به روز رسانی کنیم، امروز داوطلبان هلال احمر به خوبی در همه صحنه ها حضور دارند و ما برای افزایش کارایی در این حوزه به دنبال تقویت سمن‌ها در سراسر کشور و راه اندازی خانه های داوطلب توسط معتمدین مردم در شهرها هستیم.

احمدی در رابطه با راه اندازی آشیانه بالگرد در اردوگاه چاف در استان گیلان نیز در خاتمه خاطر نشان کرد: هلال احمر آمادگی اهدای زمین برای راه اندازی آشیانه بالگرد امدادی در این شهرستان را دارد و طی مذاکرات خوبی که با استاندار محترم استان گیلان صورت گرفت منابع مالی لازم برای تحقق این مهم تخصیص پیدا خواهد کرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین