فرشاد پیوس: شرکت در اردوی جهادی برای من مایه افتخار است

فرشاد پیوس

پیشکسوت فوتبال کشور با بیان اینکه جهادگران با خدا معامله کرده‌اند و در سرما و گرما در کنار فقرا و محرومان هستند، خاطرنشان کرد: به اعتقاد من این از خودگذشتگی توفیقی است که نصیب هر کسی نمی‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فرشاد پیوس، پیشکسوت فوتبال کشورمان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به آغاز فصل اردوهای جهادی، اظهارکرد: جهادگران بسیجی جوانانی مومن و دلسوز هستند که هر ساله با چشم پوشی از فرصت تفریح در تعطیلات تابستان و ایام نوروز برای خدمت به مستضعفین راهی مناطق محروم می شوند.

وی با بیان اینکه جهادگران با خدا معامله کرده اند و در سرما و گرما در کنار فقرا و محرومان هستند، خاطرنشان کرد: به اعتقاد من این از خودگذشتگی توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود. بدون تردید راهی که این جوانان بسیجی طی می کنند به بهشت ختم می شود.

پیشکسوت محبوب باشگاه پرسپولیس، افزود: من جوانان جهادگر را می شناسم و می دانم که از اخلاق، منش و مرامی عالی برخوردارند. شاد کردن دل محرومان و فقرا به ویژه کودکان لذتی دارد که در هیچ کار دیگری یافت نمی شود. من برای مربی گری فوتبال و کمک به گسترش فوتبال در مناطق محروم، سفرهای زیادی انجام داده ام و مشکلات مردم مستضعف را از نزدیک دیده ایم. من با همه وجود در خدمت جهادگران بسیجی هستم و افتخار می کنم که به عنوان یک جهادگر در اردوی جهادی شرکت کنم.

فرشاد پیوس، تاکید کرد: هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت های سیاسی وظیفه دارند که به میدان بیایند و دست محرومان را بگیرند. باید دست به دست هم بدهیم و به جهادگران کمک کنیم تا محرومیت ریشه کن شود. خیرین و افرادی که از توانایی مالی برخوردارند باید زیر پر و بال جهادگران را بگیرند. جوانان جهادگر واقعا با شجاعت و اعتماد به نفس با وجود همه کمبودها وارد میدان محرومیت زدایی شده اند و این فرهنگ برای کشور بسیار ارزشمند است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین