محمد ایمانی

هاشمی ... ظریف ... شیخ ابراهیم

محمدجواد ظریف

کوتاهی کردیم که گردن مفسدان و مجرمان گردن کلفت را به دست قانون نسپردیم تا اینکه امروز طلبکار شده‌اند و البته به حماقت فاش می‌کنند که فساد و مفسده انگیزی‌شان به اعتبار دشمنی با حکومت دینی بوده است و نه همسویی با آن.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد ایمانی طی یادداشتی نوشت:

هاشمی ... ظریف... شیخ ابراهیم   

دو اتفاق این روزها تضاد جالبی را موجب شده و جلب توجه می کند. رئیس جمعیت " خمینیون" در نیجریه که 20 میلیون نفر را شیعه کرده برای هفتمین ماه در بازداشت رژیم وابسته به آل سعود و اسرائیل است. 5 فرزند و یاران او مظلومانه به شهادت رسیده اند و خود وی در اثر ضرب و شتم و شکنجه های وحشیانه بینایی یک چشم را از دست داده و گویا در حال فلج شدن است. این همه سهم او از انقلابی شدن  و انقلابی ماندن است . او راهپیمایی های روز قدس  و روز اریعین را احیا کرده و پرچم امام حسین علیه السلام را در غرب آفریقا به اهتزاز درآورده است.  اما  متاسفانه آقای دکتر ظریف در سفر به نیجریه کوچک ترین یادی از این پیرو مظلوم اهل بیت نکرد تا شاید اندکی از فشارها بر جسم و جان وی کاهش یابد. برخلاف بعضی ها "شیخ زکزاکی" هرگز باور ندارد که آمریکای سرشکسته در عراق و افغانستان ظرف 5 دقیقه می تواند همه قدرت نظامی ایران را نابود.

اتفاق دوم انتشار ویدئوی سخنان فائزه هاشمی (دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت - عضو مرکزیت حزب کارگزاران) است که با حکومت دینی اظهار مخالفت می کند و آن را باعث  دین ستیز و دین گریزشدن مردم مید اند! او چندی پیش به ملاقات  سران تحریف گری و دشمن ترین دشمنان دین در حزب صهیونیستی بهائیت رفت. بنابراین کمترین درد دین ندارد و دروغ می گوید. مسئله این است که به تعبیر امیر مومنان  (ع) "من امیر مومنانم و مال امیر فاجران و بدکاران". از مفسدین کارگزارانی که تورم 50 درصدی و تبعیض و  تجمل و شکاف طبقاتی ونارضایتی را به جامعه تحمیل کردند جز همین هم انتظار نیست که دشمن جمهوری اسلامی باشند. به تصریح قانون الهی " و کذلک جعلنا لکل نبی عدوا من المجرمین " . کوتاهی کردیم که گردن مفسدان و مجرمان گردن کلفت را به دست قانون نسپردیم تا اینکه امروز طلبکارشده اند و البته به حماقت  فاش می کنند که فساد و مفسده انگیزی شان به اعتبار دشمنی با حکومت دینی بوده است  و نه  همسویی با آن. سکوت هاشمی در این میان قابل تامل تر است.جمهوری اسلامی یا فزندان مفسد .او کدام را بر می گزیند؟! همه جا کربلاست بی آن که گریزی باشد...قیامت از همین حالا برپاست. موازین سنجش را برپاکرده اند.کسانی از ایرانی و سوری ولبنانی و یمنی ونیجری مشغول ایثار و نثار جانند.  و جماعتی اسیر شکم و شهوت و استئثار (همه چیز را ولو نامشروع برای خود خواستن) و یا مرعوب دشمن.

به قول ابوسعید ابوالخیر: گر در یمنی  چو با منی پیش منی _ گر پیش منی چو بی منی در یمنی...

* مطالب منتشر شده در این یادداشت نظرات نگارنده است و الزاما به معنای تایید «نسیم آنلاین» نیست.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین