درگفتگو با «نسیم آنلاین» مطرح شد

واکنش احمد توکلی به حضور "فتحی‌پور" در وزارت صنعت: امثال او باید هم با نعمت‌زاده کار کنند!

احمد توکلی

نماینده سابق مجلس در واکنش به انتصاب ارسالان فتحی‌پور به معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت اظهار کرد: "کبوتر با کبوتر باز با باز کند، همجنس با همجنس پرواز." امثال آقای فتحی‌پور باید با آقای نعمت زاده کار کند.

احمد توکلی نماینده سابق مجلس در گفتگو «نسیم آنلاین» در واکنش به انتصاب ارسالان فتحی پور به معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت اظهار کرد: "کبوتر با کبوتر باز با باز کند، همجنس با همجنس پرواز". امثال آقای فتحی پور باید با آقای نعمت‌زاده کار کنند!

وی در ادامه گفتگوی خود با خبرنگار «نسیم آنلاین» درباره حضور الیاس حضرتی و محمدرضا تابش به عنوان دو فرد سیاسی در شورای پول و اعتبار نیز گفت: آقای حضرتی سابقه عضویت در کمیسیون اقتصادی را دارد و آقای تابش هم سابقه حضور در کمیسیون برنامه و بودجه را دارد، اما هیچکدام از آنها اقتصاد نخوانده اند.

وی افزود: حضور دو فرد اقتصاد نخوانده در شورای پول و اعتبار تاثیر خود را خواهد گذاشت اما بالاخره آنها از مجلس برای حضور در این شورا رای گرفته اند.

توکلی خاطرنشان کرد: با این که این دو نفر در کمیسیون اقتصادی مجلس سابقه حضور دارند، اما بهتر بود دو فرد اقتصاد خوانده به شورای پول و اعتبار می رفتند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین