وزیر علوم:

دانشگاه‌ها مجوز برگزاری اردوهای مختلط را ندارند

محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

وزیر علوم گفت: هیچ دانشگاهی مجوز برگزاری اردوهای مختلط را نخواهد داشت مگر اینکه برنامه درسی آموزشی باشد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمد فرهادی در نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سراسر کشور که صبح امروز در سالن جهاد علمی این وزارتخانه برگزار شد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در این نشست به همه فرمایشات رهبری اشاره شده است مگر درباره برگزاری اردوهای مختلط و کنسرت در دانشگاه ها که رهبر انقلاب چندین بار در دیدار دانشجویان و استادان به آن اشاره کردند، افزود: ما مصوبات، قوانین و مقررات در شورای اسلامی کردن دانشگاه ها را داریم و بخشی از مسافرت های علمی که نام آنها را اردو می گذراند، جزو واحدهای درسی دانشجویانی مانند کشاورزی و باستان شناسی است ‌که البته باید برنامه آموزشی در محیط دانشگاهی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در این محیط ها، مسئولانی از سوی مدیریت دانشگاه ها همراه دانشجویان هستند گفت: آئین نامه و ضوابطی در این حوزه نوشته شده که استاد و دستورالعمل دانشجویی و نحوه رفتار دانشجویان درآن مشخص شده است.

به گزارش صدا و سیما، فرهادی با تاکید بر اینکه هیچ دانشگاهی مجوز برگزاری اردوهای مختلط را نخواهد داشت مگر اینکه جزو برنامه درسی آموزشی باشد افزود: آئین نامه موسیقیایی در شورای اسلامی شدن دانشگاه ها تدوین شده که این آئین نامه به دانشگاه ها ابلاغ شده است و باید در دستور کار دانشگاه ها قرار گیرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین