رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ:

باشگاه‌ها مدارک خود را از طریق نرم‌افزار CLAS به AFC ارسال کنند

توپ

سهیل مهدی، رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ اعلام کرد: نرم افزار CLAS برای ثبت نام مدارک مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال شد.

به گزارش «نسیم آنلاین» سهیل مهدی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ اظهار داشت:  نرم افزار CLAS برای ثبت نام مدارک مجوزحرفه‌ای باشگاه ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا فعال شده است و باشگاه ها باید قبل از پایان مهلت تعیین شده مدارک خود را برای دریافت مجوز حرفه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.

وی افزود: باشگاه ها حداکثر تا 10 شهریور فرصت دارند که مدارک شان را برای AFC ارسال کنند. با این حال نگرانی هایی در مورد برخی از باشگاه ها وجود دارد که نتوانند مدارک شان را به موقع به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند و صدور مجوز حرفه ای آنها با مشکل مواجه شود زیرا برخی از باشگاه ها هنوز نام کاربری و رمز عبور خود را برای ثبت نام در نرم افزار CLAS از سازمان لیگ دریافت نکرده‌اند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین