یکی از اهدافم از حضور در ریو مشاهده زیر ساخت‌ها و امکانات کشور برزیل است

هاشمی: فدراسیون‌ها قبل از المپیک شارژ مالی شده‌اند

مناف هاشمی

معاون توسعه مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: همه فدراسیون‌ها پیش از اعزام به ریو شارژ مالی شده‌اند.

به گزارش خبرنگار اعزامی «نسیم آنلاین» از ریو، مناف هاشمی که در سالن محل برگزاری مسابقات تیراندازی حضور یافته بود گفت: به دلیل شلوغی مسیر پس از پایان مسابقه به سالن رسیدیم. در ماجرای سفرمان به ریو نیز دچار مشکلاتی شدیم.
وی در توضیح این موضوع عنوان کرد: به دلیل اتفاقی که برای یکی از هواپیماها در دبی رخ داد پرواز ما از تهران به این شهر با سه ساعت تاخیر انجام شد. به همین دلیل پرواز دبی به سائوپالو را از دست دادیم و ١٢ ساعت  معطل شدیم و درنهایت به مراسم افتتاحیه نرسیدیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون ها پیش از اعزام شارژ مالی شده اند گفت: به جز فدراسیون والیبال که به منظور برپایی اردو زودتر به ریو آمده بود سایر فدراسیون های المپیکی دو روز قبل از اعزام شارژ مالی شدند. بیش از ٤٥ درصد بودجه فدراسیون ها را پرداخت کردیم ضمن اینکه فدراسیون جانبازان و معلولین را هم فراموش نکرده و به آنها کمک کردیم و هیچ فدراسیون المپیکی دغدغه مالی ندارد.
هاشمی درباره دلایل سفرش به ریو اظهار داشت:  با دو هدف به برزیل آمدم . هدف اول حل مشکلات مالی احتمالی است هر چند روسای فدراسیون ها در این موضوع تقش دارند اما ما هم در ریو کنار آنها خواهیم بود.
معاون توسعه مالی و پشتیبانی وزرات ورزش ادامه داد: دومین هدفم این است که زیر ساخت ها و امکانات کشور برزیل را از نزدیک مشاهده کنم. می خواهیم بررسی کنیم که شرایط و امکانات در ریو به چه صورت است و از نظر زیر ساخت ها در چه وضعیتی به سر می برند. بررسی ورزشگاه های محل برگزاری مسابقات مختلف می تواند به ما در بحث زیرساخت ها کمک کند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین