علی‌آبادی: نه آی‌دی کارت داریم نه بلیت/ برای گردش به برزیل نیامده‌ایم

طاهره علی‌آبادی

نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی از شرایطی که در برزیل دارد راضی نیست.

به گزارش «نسیم آنلاین»، طاهره علی آبادی در خصوص مشکلات نداشتن ای‌دی کارت به «نسیم آنلاین» گفت: با هزینه سنگینی من و چند نایب رئیس دیگر و سرمربی تیم ملی تنیس روی میز را اعزام کرده‌اند که از وزارت ورزش و خانم شهریان تشکر میکنیم، اما وقتی نمی‌توانیم کنار ملی پوشان باشیم چه فایده‌ای دارد؟
وی افزود: ما برای ماندن در هتل و گردش به برزیل نیامده‌ایم ما می‌خواهیم کنار تیم باشیم و آنها را تشویق کنیم اما از آنجایی که آی‌دی کارت و بلیت نداریم نمی‌توانیم تا نزدیکی سالن برگزاری مسابقات برویم. ما با این شرایط تحقیر می‌شویم.
نایب رئیس بانوان فدراسیون تیراندازی درخصوص الهه احمدی اظهار داشت: با مشکلاتی توانستم با الهه احمدی صحبت کنم. یعنی من نمی‌توانستم کنار 5 ملی پوش تیراندازی کشورمان باشم. چرا برای صادر کردن کارت ما فکر نکردند؟

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین