یک مورد عجیب در وزارت صنعت:

درخواست وزارتخانه نعمت‌زاده از «نسیم آنلاین» با پست پیشتاز! + سند/ وزارت صنعت مدیرکل روابط عمومی ندارد

وزارت صنعت

روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت و در یک اقدام نادر و خارج از عرف جوابیه خود برای تغییر تیتر یکی از مطلب «نسیم آنلاین» را با پست پیشتاز ارسال کرد.

گروه اقتصادی «نسیم آنلاین»: روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت و در یک اقدام نادر و خارج از عرف جوابیه خود برای تغییر تیتر یکی از مطالب «نسیم آنلاین» را با پست پیشتاز ارسال کرد!
این در حالی است که با وجود فکس و وسایل ارتباطی مختلف این کار وزارت صنعت به هیچ وجه توجیهی ندارد. در ضمن محل این وزارتخانه از لحاظ مسافتی فاصله چندانی با تحریریه «نسیم آنلاین» ندارد.
شنیده می شود که که با رفتن محمد علی گودرزی از روابط عمومی این وزارتخانه، وزارت صنعت، معدن و تجارت رسما روابط عمومی ندارد و در حال حاضر منوچهر طاهایی به عنوان سخنگوی وزارت صنعت سرپرستی روابط عمومی وزارت صنعت را بر عهده دارد و مجید طلیمی هم به عنوان قائم مقام وی امور مختلف مربوط به این وزارتخانه را بر عهده دارد. از این رو روابط عمومی وزارت صنعت از این بهم ریختگی بی سابقه برخوردار شده است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین