درگذشت دانشجوی دانشگاه پیام نور یاسوج در اردوی جهادی

عباس دبیقی

دانشجوی رشته زیست شناسی دانشگاه پیام نور یاسوج در در حین خدمت به محرومان در روستای لما از توابع شهرستان دنا درگذشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، صادق مفرد مسئول سازندگی بسیج دانشجویی در پیامی عروج شهادت گونه عباس دبیقی دانشجوی رشته زیست شناسی دانشگاه پیام نور یاسوج را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است: "عباس دبیقی" دانشجوی رشته زیست شناسی دانشگاه پیام نور یاسوج از گروه جهادی این دانشگاه که در ایام نورانی و مقارن با دهه کرامت و با ارادت به علی ابن موسی الرضا (ع) و در حین مجاهدت در روستای لما از توابع شهرستان دنا به دیدار حق شتافت.

در این پیام تاکید شده است: خوشا آن جهادگر عروج کرده ارجمند و بی ادعا که با سرلوحه قرار دادن این فرموده معمار انقلاب اسلامی «خدمت به محرومین را به مثابه یک وظیفه و عبادت بزرگ است»، پای در منطقه ای محروم نهاد و روزهای جوانی خویش را صرف ابادانی و محرومیت زدایی خطه ای از وطنش کرد.

همچنین در این پیام تاکید شده است: بنابر بیانات مقام معظم رهبری این گونه جوانی کردن ها و یافتن فرصت حضور در اردوهای جهادی و خدمت به مستضعفان، ولی نعمتان انقلاب اسلامی غبطه آور است. خوشا به سعادت این جهادگر که با توشه ای مملو از مجاهدت های صادقانه و خالصانه به دیدار حضرت حق شتافت و تکلیف ما جهادگران را نسبت به شهیدان این راه سنگین تر کرد.

در این پیام آمده است: از این رو امید است که با یاری خداوند متعال در عرصه خدمت به محرومین و رساندن آنان به حقوق حقه ایشان ثابت قدم گردیم.

در این پیام تاکید شده است: اینجانب درگذشت شهادت گونه آن جهادگر و سرباز ولایت را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده محترم و بازماندگان معزز وی و جامعه جهادگران تسلیت عرض می کنم و ضمن ادای احترام بر ساحت ایمان او از درگاه پروردگار متعال علو درجات را برای ایشان مسالت دارم. امید که به فضل الهی در جوار قافله شهیدان و سید و سالارشان ابا عبدالله الحسین (ع) مشمول رحمت و قرین رحمت پروردگار شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین