تولید طلای سیاه ایران ۱۲ هزار بشکه افزایش یافت!

میدان نفتی

اوپک در گزارش ماهانه بازار نفت اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و ۶۲۹ هزار بشکه در روز رسید حال آن که این میزان در ماه قبل از آن (ژوئن) سه میلیون و ۶۱۷ هزار بشکه در روز بوده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و 629 هزار بشکه در روز رسید که نسبت به ماه قبل(ژوئن) 12 هزار بشکه افزایش یافته است.

سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در گزارش ماهانه بازار نفت که در ماه آگوست سال ٢٠١٦ میلادی منتشر شد به نقل از منابع ثانویه اعلام کرد: میزان تولید نفت ایران در ماه ژوئیه به سه میلیون و 629 هزار بشکه در روز رسید حال آن که این میزان در ماه قبل از آن (ژوئن) سه میلیون و 617 هزار بشکه در روز بوده است.

همچنین طبق گزارش این سازمان، میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در ماه ژوئیه سالجاری میلادی سه دلار و 9 سنت نسبت به پیش از آن کاهش قیمت داشته است؛ میانگین قیمت نفت خام سنگین ایران در دوره یاد شده، 41 دلار و 59 سنت برای هر بشکه بوده در حالی که در ماه ژوئن این سال، این قیمت 44 دلار و 68 سنت بوده است.

تقاضای جهانی نفت در سه ماهه نخست سال جاری میلادی 93 میلیون و 160 هزار بشکه در روز و در سه ماهه دوم 93 میلیون و 440 هزار بشکه در روز بوده و پیش بینی می شودکه این میزان برای سه ماه سوم به 95 میلیون و 220 هزار بشکه برسد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین