استاندار تهران:

پایتخت نیازمند کمک خیرین در رفع کمبودها معتادان و متکدیان است

 نشست خبری هاشمی استاندار تهران

استاندار تهران از خیرین استان خواست تا در کنار امور خیر در بخش سلامت و بهداشت برای ساماندهی معتادان و متکدیان تهران نیز وارد شوند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید حسن هاشمی در جلسه هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران با تبریک میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت گفت: تهران نیازمند توجه بیشتری است و در استان تهران شاهد غفلت زیادی هستیم.

وی افزود: برخی از شهرستان های استان تهران جمعیتی معادل جمعیت استان های کشور دارند.

هاشمی با اشاره به سفر رئیس جمهوری و رئیس قوه قضاییه به استان تهران تصریح کرد: در سفر روحانی و آیت الله آملی لاریجانی به استان تهران تلاش کردیم هویت تهران را مطرح کنیم و از این طریق کسری هایی در استان تهران در بخش های مختلف با دستور رئیس جمهوری و در بخش های امنیتی و قضایی با دستور رئیس قوه قضاییه مرتفع شد.

استاندار تهران نقش خیرین در رفع مشکلات و کمبودهای تهران را مهم برشمرد و افزود: برخی از شهرستان های استان تهران با 70 هزار نفر جمعیت هنوز بیمارستان ندارند و خیرین در رفع اینچنین نیازهایی در استان می توانند تاثیرگذار باشند.

هاشمی ادامه داد: تراکم جمعیت در شهرستان بهارستان به ازای هر کیلومتر مربع 9 هزار و 500 نفر است که این تراکم در مدارس آن نیز دیده می شود و برای استان تهران به عنوان پیشانی نظام مناسب نیست.

وی در ادامه به طرح جمع آوری و ساماندهی معتادان و متکدیان تهران اشاره کرد و گفت: منابع استان در ساماندهی معتادان و متکدیان تهران محدود است و هرچقدر بتوانیم اجرای این طرح را ادامه دهیم از نظر امنیتی و کاهش دزدی های خرد در استان موثر است.

استاندار تهران ادامه داد: در استان تبریز شهروندان به متکدیان پول نمی دهند و از طریق تشکیل انجمن خیرین به افراد نیازمند کمک می کنند.

هاشمی از خیرین استان تهران خواست تا در کنار امور خیر در بخش سلامت و بهداشت برای ساماندهی معتادان و متکدیان تهران نیز وارد شوند.

وی در پایان عنوان کرد: جلسه ای با حضور افراد شاخص و اصناف مختلف برگزار شده و نیازهای استان برای کمک خیرین در این جلسه مطرح و برنامه ریزی شده است.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین