المپیک ریو - ۲۰۱۶

بولت: هدف من همیشه قهرمانی است/ در نیمه نهایی عملکرد بهتری خواهم داشت

اوسین بولت

سریع‌ترین دونده جامائیکایی جهان گفت: هدف من همیشه قهرمانی بوده است و به‌ همین دلیل هم الان اینجا هستم و این همان ذهنیتی است که هنگام ورود به پیست دارم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اوسین بولت پس از صعود از مرحله اول دوی 100 متر المپیک ریودوژانیرو و راهیابی به مرحله نیمه نهایی با ثبت زمان 10 ثانیه و هفت صدم ثانیه درباره عملکردش گفت: راضی‌ام. خوشحالم که همچنان می‌توانم به رقابتم ادامه دهم. قطعاً این بهترین عملکردی نبود که می‌توانستم ارائه کنم. احساس می‌کنم کمی ضعف داشتم و آهسته بودم. البته فکر می‌کنم که دلیلش برگزاری مسابقه در صبح بود، چون من به مسابقه دادن در این زمان از روز عادت ندارم. امیدوارم دفعه بعد بهتر بدوم.

بولت در پاسخ به این پرسش که آیا می‌تواند سومین مدال طلایش در دوی 100 متر المپیک را هم ببرد، گفت: هدف من همیشه قهرمانی بوده است. به‌همین دلیل هم الان اینجا هستم و این همان ذهنیتی است که هنگام ورود به پیست دارم. همیشه با تمام تمرکزم سعی کرده‌ام بهترین عملکردم را ارائه کنم. به‌همین دلیل در مرحله نیمه نهایی انتظار عملکردی بهتر را از خود دارم.

دونده جامائیکایی که رکورد 9 ثانیه و 57 ثانیه‌اش در دوی 100 متر المپیک پکن هنوز شکسته نشده است، درباره انتظاراتی که در مرحله نیمه نهایی این دو در المپیک 2016 از رقبایش دارد، گفت: رقابت هیجان‌انگیزی در این مرحله خواهیم داشت. بسیاری از این دوندگان سرعت بسیار بالایی دارند. مطمئناً تست سختی است و برای بسیاری از مردمی که در خانه مسابقات را تماشا می‌کنند، جذاب است. رقابت حساسی است و این همان چیزی است که من می‌خواهم، چون شما را برای ارائه بهترین عملکردتان در فینال بیشتر ترغیب می‌کند.

بولت در پایان به طرفدارانش اطمینان داد که مصدومیت پایش کاملاً برطرف شده است و هیچ مشکلی برای دویدن ندارد. او اظهار داشت: وضع پایم خوب است. خودتان می‌توانید آن را ببینید!

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین