اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان جنایات آل سعود را محکوم کرد

جنایات متحده

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در بیانیه ای با حمایت از دانش‌آموزان یمن، جنایات آل سعود در کشته و زخمی شدن ۲۷ تن از دانش‌آموزان یمنی را محکوم کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان ضمن محکوم کردن جنایات آل سعود در کشته و زخمی شدن بیست و هفت تن از دانش‌آموزان یمنی، بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: بار دیگر انتشار تصاویر کودکان کشته و زخمی شده یمنی که هدف حملات هوایی آل سعود قرار گرفته‌اند در رسانه‌های جهان، دل هر انسان آزاده‌ای را به درد آورد و برگی دیگر بر پرونده جنایات این رژیم منحوس افزود.

جنایتی که علی‌رغم انتقاد سازمان پزشکان بدون مرز از این اقدام وحشیانه، باز هم مورد تکذیب قرار گرفت. چه خوش خیالند حاکمان پلید این رژیم و متحدانشان که هر بار با دروغی بچه‌گانه، اعلام بی گناهی و برائت می‌کنند.

این بیانیه می‌افزاید: مدرسه در همه جای جهان به‌واسطه اینکه مکانی است برای علم آموزی و دانش اندوزی، مورد تکریم است.

از سوی دیگر در قوانین همه کشورها توجه به آموزش و پرورش کودک و نوجوان به عنوان سرمایه‌های اجتماعی برای آینده مورد دقت و ملاحظه می باشد. نمونه جنایات رژیم آل سعود در یمن و کودک کشی در این کشور را تنها در فلسطین اشغالی می توان دید.

این دو رژیم کودک‌کُش هم از سوی مدعیان حقوق بشر و دموکراسی در دنیا به شدت مورد حمایت هستند.

در این بیانیه آمده است: حمایت یا سکوت نهادهای عالی بین‌المللی نظیر سازمان ملل متحد در خارج کردن نام عربستان از لیست سیاهی که به دلیل کشتار کودکان یمنی در آن قرار داده بود هم سندی دیگر بر باج‌گیری و متعاقباً بی‌اعتباری این سازمان است.

اینها بزرگترین دروغگویان عالم‌اند که اعمال شیطانی و حیوانی خود را با دروغ دیگری می‌پوشانند.

بنای وهابیت بر کذب است، بنای نظام لیبرال دموکراسی غرب بر دروغ است. اما بنای اسلام ناب محمدی(ص) خردگرا بر عقلانیت و صدق است. با صلاح ایمان و توکل و توسل، در مسیر تحقق کلمه « لااله الا الله» و یاری رساندن به دین خدا جهاد و تلاش می‌کنیم چرا که: «ان تنصرواالله ینصرکم و یثبت اقدامکم».

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین